databáze 107911 vůní od 8141 značek a 1500 parfumérů

Libre Yves Saint Laurent

Libre
značka: Yves Saint Laurent
parfumér: Benaïm, Carlos , Flipo, Anne
rok: 2019
určení: pro ženy
hlava: neroli, mandarinka
srdce: absolut marockého pomerančového květu, francouzská levandule, absolut jasmínu sambac
základ: madagaskarská vanilka, cedr, pravá ambra, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Ellen (20.10.2019 )

Tak začátek Libre je pěkný.

Pomerančový květ, jasmín, fajn, potom vanilka s levandulí, taky fajn, jak tu levanduli moc nemusím, tak zde, v této jemné podobě podmalovávána vanilkou a tím ostatním, vytvářela na mě příjemný krémový nasládlý tón, který se mi zamlouval; v chladnu vážně pěkná, hladká vůně na den, nekonfliktní a přitom ne nudná, to asi ta levandule, já ji snad ještě vezmu na milost.

Nějakou dobu to tak vydrželo. A pak už toho bylo nějak moc a vloudil se tam cedrovo-pižmovo-něco tón, který se mi nelíbil a pak už jsem to nesledovala, začalo to být votravný.

Avatar
Mitzi (15.10.2019 )

O co více mě nadchl flakón, o to méně mě zaujala vůně. Po hodně slibném začátku se na mojí kůži Libre rozvinula do nepříjemného (a nebojím se použít i slovo "otravného") akordu. Jako by jednotlivé složky nedržely pohromadě. Prostě to neladí. Vadí mi zejména zbytečná sladkost. Kladné body jen za úvod a za opravdu krásný a elegantní vzhled,

Avatar
jerry (06.9.2019 )

Řízným pomerančovým květem se vskutku nešetřilo. A jemným sladce pudrově dřevitým jasmínem jakbysmet. Zklamal mě pouze dojezd, kdy vůně sklouzla do generického sladce pižmového cedru.