databáze 122153 vůní od 8573 značek a 1626 parfumérů

Levante Nobile 1942

Levante
značka: Nobile 1942
parfumér:
rok: 2017
určení: unisex
složení: mořské tóny, bílé květiny, vanilka, karamel, dřevité tóny, pačuli
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Dalia (11.7.2020 )

Moje letní snění …
Ó, tak to je krásné! Slaná svěžest na úvod, taková sprška drobounkých kapiček mořské vody, která zlehka smočí sluncem rozpálenou tvář. A pak sladko, zastřené, mlhavé, krémové, co hladí na patře a nutí mě k zasněnému úsměvu …
Milý pan prodavač v té malé oáze vůni na Starobrněnské mě dobře odhadl, když mi tuto vůni doporučil. Tak jo, mám o jedno parfémové přání víc.

Avatar
Markys (08.5.2019 )

Italské město za chladného rána, kde mám chuť na kávu a něco sladkého. Karamelky lákají, ale bohužel se na mé kůži změnily na připálený karamel a dokonce připomínaly čistič na kovy.

Avatar
alibi (25.4.2019 )

Tato mořská vůně je překvapivě gurmánská. I přes spršku slané vody v úvodu v ní hrají prim karamel s jasmínem a přináší mi vzpomínku na slaný karamel v Mon Exclusif (Guerlain). Stejně jako u ostatních vůní této značky platí pravidlo zkoušet na vlastní kůži, přírodní ingredience se totiž na každém i za různého počasí chovají jinak. Mně například pryskyřice v základu vytvořily vůni karamelově slaného laku nebo politury na nábytek. Někdo měl jemnou karamelově květinovou vůni, jiný zase připálený karamel. Klidná vůně.

Avatar
blackviolet (18.1.2018 )

Gurmánka na italský způsob. Riviéra s kvetoucími stromy, slaný možský vzduch a slunce. Na promenádě stánek, kde se prodávají kandované delikatesy, vanilkou vonící cannoli a karamelový krém. Sednete si tady v podvečer na lavičku, a vaši kůži, která ještě voní krémem na opalování, hladí čistě vyprané bílé hedvábné šaty.