databáze 127447 vůní od 8746 značek a 1660 parfumérů

Le Sillage Blanc Dusita Paris

Le Sillage Blanc
značka: Dusita Paris
parfumér: Umavijani, Pissara
rok: 2016
určení: unisex
složení: pomerančový květ, neroli, tabák, pelyněk, galbanum, kůže, mošusové semínko, pačuli, větvičník
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (6)
Avatar
ModestMourek (21.4.2021 )

Povedená vůně ve vintage stylu vhodná spíše pro pány. Švédské pelyňkové kapky přecházejí přes hořce bylinné galbanum s mýdlovými a květinovými podtóny na popelavý větvičník smíchaný se sametovým kořeněným tabákem, který v závěru prohřeje živočišné pižmo. Projekce je slabší, výdrž přesahuje 4 hodiny.

Avatar
alibi (07.4.2021 )

Mošus a galbanum. Až se zelená smršť přežene, objeví se pod povrchem květiny a trochu mastný vetiver. Klasická osmdesátková zelená dámská vůně typu původní Ivoire (Balmain) ozvláštněná mužským elementem, který bych popsala jako měděný popelník plný cigaretových nedopalků. Zní to strašně, ale je to skvělé. Líbila by se mi na chlapovi v ležérním saku s rolákem.

Avatar
Renusatko (20.2.2021 )

Má být unisex, ale jeví se mi spíš pánská a drsnější. Kožená bunda. Nová, ale provoněná vyvanulým citrusovým parfémem a v kapse je krabička cigaret. Zemitá zeleň k tomu. Jak by ji někdo pověsil na plot, při úklidu zahrady. Pokácené stromy, posekaná tráva, zryté záhony a malá rostlina hořkého pelyňku.

Avatar
slniecko (15.3.2020 )

Neviem, ako vonia tabak pred vysušením, ale takto by asi mohol. Úvod veľmi ostrý pomarančový kvet, ktorý sa spojí s tónom úplne čerstvo otvoreného sáčku s cigaretovým tabakom. Tá vôňa „píše“, je studená a ostrá ako oceľová čepeľ. Potom trocha koženého tónu a šup, zrazu z ničoho nič je z toho to, čo by som čakala od Jasmin et Cigarette od Etat Libre d’Orange, (a čo robí na papieriku a na iných – na mne bohužiaľ len vypáchnutú Fantu). Akurát koncentrovanejšia, hutnejšia a priestorovejšia.

Avatar
blackviolet (03.1.2019 )

Chypre s větvičníkem, výraznou zelení galbana, zemitým pačuli a nahořklým pelyňkem. Svěží tóny v podobě neroli s pomerančovými květy vůni odlehčí a pár čerstvě utržených tabákových listů a kůže ji posune směrem ke krásné old fashioned klasice.

Avatar
Cervanek (11.1.2018 )

Povedená RETRO vůně bílých květů na straně jedné a kůže s tabákem a vetivérem na straně druhé. Dohromady kožená chypré s vintage nádechem a předlouhou výdrží.