databáze 117980 vůní od 8441 značek a 1588 parfumérů

L'Interdit (2018) (Eau de Parfum) Givenchy

L'Interdit (2018) (Eau de Parfum)
značka: Givenchy
parfumér: Flipo, Anne , Ropion, Dominique , Bal, Fanny
rok: 2018
určení: pro ženy
hlava: pomerančový květ, jasmín sambac
srdce: tuberóza
základ: pačuli, vetiver, ambroxan
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Dalia (12.7.2020 )

Omlouvám se všem, kterým se líbí, ale můj nos toto prostě nebere. Cítím pomerančový květ v igelitovém sáčku s trochou naškrabané omítky a zatuchlou ponožkou. V pozdějších fázích už je to dýchatelnější, ale ne, nerozumíme si.

Avatar
slniecko (04.11.2018 )

Táto vôňa má podla mňa preto hneď troch parfumérov, aby sa mohli vyhovárať jeden na druhého. S pôvodným L´Interditom, čo bola iskrivá, elegantná, aldehydovo-kvetinová vôňa vyrobená pre Audrey Hepburn, nemá nič, ale absolútne nič spoločné. Je to hlavne kopec ambroxanu, do ktorého je našmodrchané tak trošku z každého rožku trošku, ale len tak, aby sa nedalo povedať, že do toho lejú ten ambroxan čistý. Nevytvára to prakticky žiaden zapamätateľný dojem. Za toto by sa mal ísť niekto hanbiť do kúta.

Avatar
jerry (22.10.2018 )

Hodně sladká květinová směs s nesladkou skořicí a špetkou suché pačuli - dlužno podotknout, že žádná syntetická řídká vodička, ale hustá a vcelku průrazná vůně (kterou bych rozhodně nechtěla potkat v teple). Po dvou hodinách ale začala ztrácet dech, skořice sklouzla k ambroxanu a vůně se začala podobat hybridu mezi Sí a Manifesto. Sama o sobě vůbec není špatná, ale nazvat sladkou květinovou vůni L´Interdit je přinejmenším neomalenost - ten, kdo čeká původní L´Interdit bude logicky zklamán. Ten, kdo jej nezná, však může být mile překvapen.