databáze 112707 vůní od 8289 značek a 1554 parfumérů

L'Âme Sœur Divine

L'Âme Sœur
značka: Divine
parfumér: Vasnier, Yann
rok: 2004
určení: pro ženy
hlava: aldehydy
srdce: jasmín, bulharská růže, komorský ylang ylang
základ: vetiver, ambra, šuškarda, májová růže
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
jerry (30.10.2018 )

Jemná aldehydová mlha, hedvábně hladivá, na kterou se snáší květinový pudr z růžové labutěnky. V této fázi je to předstupeň k No.5 nebo taky jemný nasládlý L´Aimant zkřížený s No. 5 Eau Premiere. Ovšem moc by mě zajímalo, odkud se po rozvonění vzalo intenzívní živočišno s teplým santalem....

Avatar
wendulka (05.3.2016 )

Má být květinově aldehydovou vůní navazující moderním způsobem na klasiku jako Arpege nebo No. 5 a určité příbuzenství s Chanelem je v ní poznat už po nástřiku, respektive trochu blíž má k původní No. 5 Premiere, protože úvodní jiskřivé aldehydy v ní jsou vzdušnější než v klasické pětce. Jinak tu najdete podobný tropicky hřejivý ylang ylang s ovocnou růží a jasmínem.

Odklánět se začne až po rozvonění, kdy mnohem víc vynikne krásná přírodní růže, kterou sice obklopuje podobný průsvitný kouřový opar z vetiveru, avšak tahle je víc mýdlovější, ambrovější a je bez vanilky, i když i tady ji v drydownu poprášili bílým pižmem, ale větším množstvím, takže v téhle konečně fázi vyzní víc pudrověji. Každopádně kdo rád tento Chanel, může podle mě vzít růžovější L´Ame Soeur i naslepo, jelikož ve srovnání s ní jde trochu víc do prostoru a i o něco víc drží.