databáze 124227 vůní od 8628 značek a 1632 parfumérů

Knightsbridge (Eau de Parfum) Robert Piguet

Knightsbridge (Eau de Parfum)
značka: Robert Piguet
parfumér: Guichard, Aurélien
rok: 2013
určení: unisex
hlava: muškátový oříšek, růže
srdce: santalové dřevo, kosatec
základ: kůže, tonka

Dostupná zatím jen v Harrods.

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Robert Piguet (Značky)
Komentáře k vůni (4)
Avatar
slniecko (11.1.2020 )

Veľmi zaujímavý unisexový zeleno-jemnekorenistý začiatok, ani nie v zmysle sviežej zelene, skôr takej letne-parkovej, neskôr sa preklopí na pánsku stranu do kožena. Ale tam nekončí, postupne sa jemne sladne a vracia do podľa mňa až skôr dámskej polohy, až kým neskončí nádherným, luxusným, kosatcovo-santalovým drydownom.

Avatar
Miru (25.3.2019 )

Lahodný, mega hustý likér.
Spíše koňak několik desítek let zrající tak, že zhoustnul do tmavozlatohnědé táhnoucí se, jako med, nebo spíše jako pryskyřice, hmoty, ochucené muškátovým oříškem...
...hmm...
A pak ještě kosatec a kůže prý...
Ano. A i ambrové tóny a delikátní živočišno a hustota a malátnost, až lenost.
...luxusní pánský klub, masivní a těžká křesla chesterfield, doutníky a cinkání olovnatého skla s kvalitním pitím, a vysoký lesk drahých černých bot, a byznys a siesta...
A taky trochu rebelství a dekadence.
Velmi požitkářské, až poživačné...
...na ženě, v jednoduchém elegantním outfitu - velmi sexy v tom nejlepším smyslu slova.

Avatar
Cervanek (26.11.2018 )

Za mě je Knigtshbridge vůně zahřívací z dávných časů. Pudrovo hoblinaté dílo se opíjí růžovým likérem s kousky hřebíčku a jablečných křížal z receptury z doby Babička Boženy Němcové, kdy se v kuchyni hojně používal muškátový oříšek.Okna byla věčně otevřená do zahrady dokořán, odkud šla do bytu sytá vůně ze záhonu z nasládlého kosatce v balu namíchaném s tonkou a kousky kůže. Voní mi zde výrazně ořezané tužky jako v L´Heure Bleue.S ph dost cvičí a každou chvilku je v jiné tónině. Výdrž na 1* a emocionálně je plna prožitků.

Avatar
blackviolet (11.3.2016 )

Dokonalá kompozice ze samých krásných složek, které se předbíhají v tom, která z nich ukáže svou nejlepší stránku. Už ten úvod s rudou růží ozdobenou hoblinkou muškátového oříšku, která je jakoby ponořená v delikátním ovocném likéru jako v koupeli, je zážitek. Růže se vynoří, ale na okvětních lístcích jí ulpí několik kapek likéru, který má tentokrát příchuť po zralých jablkách. Oblékne si semišové rukavičky a navoní se kosatcovým pudrem. A pak už se může oddat objetí vanilkové tonky v krémově santalovém loži.