databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

Kashi Parfumeurs du Monde

Kashi
značka: Parfumeurs du Monde
parfumér: Gellé, Isabelle
rok: 2016
určení: unisex
hlava: fenykl, kosatec, černý pepř, ibišek
srdce: lékořice, vonokvětka, ambra, pačuli, indický jasmín, broskev
základ: bílé pižmo, santalové dřevo, vanilka, ylang ylang
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Fleur (05.8.2022 )

Kashi má být poctou indickým ženám, lehkosti ručně tkané pashminy a také pačuli, této ingredienci oblíbené v 70. letech a evokující hebkost kašmíru, který se z Indie dovážel prokládán a provoněn lístky pačuli.
Přezrálá chlupatá broskev a její teplá hustá šťáva se mísí s pačuli. Pačuli střídá polohu od kakaového prášku po zasychající temně černou oranici, do které se vpíjí ibiškový nálev, broskvový džus a rozvařené meruňky. Teplá, slunečná vůně, místy připomínající velké chyprové vůně typu Mitsouko.

Avatar
wendulka (06.7.2022 )

Anýzový fenykl s tlumeně sladkou lékořicí, kosatcovým pudrem a špetkou drceného černého pepře je snad ještě krásnější než v původní exkluzivní La Petite Robe Noire a vytváří dojem "malých černých", které měla na sobě Audrey Hepburn společně s dlouhými sametovými rukavičkami. Jen místo kávy jí do plastového kelímku nalili ibiškový čaj s příchutí meruněk. V této první fázi vše hovořilo pro Kashi oproti Les Larmes d´Aden. Jenže pak tam vlezl ovocný jasmín pačuli s broskví z Fruitchouli Flash, zahuštěné krémovým ylangem s tóny přezrálých banánů a vanilkou.

Avatar
andry (28.4.2022 )

Květinové pačuli a velká dávka sladce meruňkové vonokvětky, hodně povědomé, nektarinková šťáva k tomu.
Ibiškový čaj karkade, ozvláštněno mikrošpetičkou lékořice.
Tauerova Fruitchouli Flash jako vymalovaná, jen s přírodněji působícím pačuli a lékořicí. Po rozvonění jemně ovocně krémové.