databáze 103100 vůní od 7940 značek a 1442 parfumérů

Jimmy Choo Jimmy Choo

Jimmy Choo
značka: Jimmy Choo
parfumér: Polge, Olivier
rok: 2011
určení: pro ženy
složení: zelené tóny, orchidej, karamely, pačuli z Indonésie
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Miru (06.12.2018 )

...smetanově hedvábné karamely s květy uvnitř vůně, ale i s květy vznášejícími se kolem vůně samotné...
(prý orchideje. No, těžko říct´, zda zrovna tyto květoucí krasavice. Ale nějaké ve vůni jsou určitě, protože Jimmy Choo voní lehce, plně, sladkost v ústech, v nose ani nelepí, ani nedusí. Spíše mi to připomíná saténově hebké fialky)
Jimmy Choo, přestože sladká, nekomplikovaná, je nejen pro kikiny...
Líbí se mi
(škoda decentní intenzity...)

Avatar
daniela (17.8.2018 )

První dojem: žvýkačka kombinovaná s banánovým mlékem (třeba to malé "pitíčko" - mléko Kravík). Je to tak úžasňoučká a roztomiloučká vůnička! Pak se z vůně vyklubal náznak moderního chypré - ovoce s pačuli a něčím hodně sladkým (asi karamely, cítím spíše hromadu cukru). Hodně hodně vzdáleně mi připomněla část z Liberté. Nic naplat, každá celebrita a módní značka chce mít svůj "parfém" (a jak se tak dívám, od roku 2011 už stihli vychrlit dalších asi 20 vůní?)

Avatar
viktorka_od splavu (30.8.2017 )

kyselá cukrátka, taková ta gumová obalená v cukru, růžová žvýkačka pedro která dělávala tak pěkné bubliny, ovocné zelenkavé pižmo... ale není to ten drogérkový typ, něco "lepšího". doporučila bych ji asi nějaké malé holce.

musím odporovat wendulce, je mi líto: angel na mně voní, tohle teda fakt ani náhodou. možná je to to, co přimíchali k angelovi při výrobě Angel Aqua Chic

Avatar
wendulka (28.4.2015 )

Prý že ovocná chypre - hahaha! Tak se říká komptové hrušce s kapkou citrusů a trochou svěží zeleně? Nebo ji má představovat pačuli s tóny tlejícího sklepa, ukrývající se pod mohutnou vrstvou táhlého karamelu. A i to karamel zadusí, jakmile se k němu přidá žvýkačková orchidej se špetkou bílého pižma. Nicméně jsem si jistá, že na kom voní dobře Angel, bude na něm dobře vonět i tahle vůně.