databáze 124227 vůní od 8628 značek a 1632 parfumérů

Italian Leather Memo

Italian Leather
značka: Memo
parfumér: Massenet, Alienor
rok: 2013
určení: unisex
hlava: list rajčete, vanilka, kůže
srdce: absolut labdana, galbanum, šalvěj muškátová, list rajčete, kosatec
základ: absolut vanilky, santalové dřevo, balzám tolu, oppopanax, myrha, benzoin, kožený tón, pižmo

kolekce Cuirs Nomades

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
teena-s (01.12.2020 )

Tak tohle je bájo prasárnička,do prostoru se linou vánoční rohlíčky notně zaprášené vanilkovým cukrem(takový přifouklý Shalimar cologne),přímo u zdroje pak vnímám jakoby pepřovou drsnost natavenou na koženém podkladu prašné cesty,sebevražda rajčetem se naštěstí nekoná(kdysi jsem jeho účinky poprvé pocítila společně s nevolností u zelené vůně značky Jaguar,brrr),velmi zvláštní povedenka avšak bolehlavka,jistě ji ucítím spoooustu hodin,v mrazu by mohla být úchvatná

Avatar
blackviolet (16.8.2018 )

Bylinková kolinská s kůží, která jako by vypadla z řady klasických pánských kolínských značky Geo F. Trumper. Ale tato se vyvíjí dál, kromě bylinek a rajčatových listů se zeleným galbanem je tu najednou sladké ovoce, pudrový kosatec a vanilka. To všechno krásně zakouřené myrhou, oslazené benzoinem a zjemněné pižmem. Tahle kůže bude rozhodně vonět krásně i na dámách.

Avatar
jerry (08.6.2018 )

Pepř sladký a postupně ještě sladší, smíchaný se suchými bylinkami a zahřátým cukrem. A pak kůže - jemná, měkká, provoněná sladce dřevitou pryskyřicí a kouřovou vanilkou - ale zároveň se zvláštním studeně kovovým tónem. Zpočátku se mi zdála spíš pánská, ale po rozvonění jednoznačný unisex. Povedený a s výbornou výdrží.