V naší databázi nejdete celkem 99367 vůní od 7770 značek a 1399 parfumérů

Interlude Woman (Eau de Parfum) Amouage

Interlude Woman (Eau de Parfum)
pro ženy pro ženy
složení:
HLAVA: bergamot, grapefruit, zázvor, měsíček
SRDCE: kadidlo, absolutní růže, pomerančový květ, slaměnka, jasmín, opopanax
ZÁKLAD: vanilka, benzoin, ambra, santal, oud, větvičník, kůže, tonka, živočišné tóny, pižmo
Tito uživatelé vůni: Mají (16) Chtějí (0) Chtějí zkusit (4)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (3):
Avatar
10. srpen 2018 Dalia píše:

Být v klidu …

Hořkost grepu se ztrácí v jemném aroma oranžových hlaviček měsíčku. Poklidným odpolednem pozdního léta se ozývá tiché šustění slaměnek a zavadlých růží, které svým způsobem stále hezky voní. A nad tím vším vůně kadidla a pryskyřic vytvářející svou vlastní atmosféru, kterou chtě nechtě nasávám každým pórem těla. Prostě si mě vtáhne a nepustí. Proužky světle šedivého dýmu se kolem mě ovíjejí jako háďata a hledají sebemenší skulinku, kterou by se dostali až do mého nejniternějšího já. Nakonec se jim to podaří. Propadám se až za hranici myšlenek a prostě jenom jsem …

Je pohodová, svobodomyslná a v tom je její kouzlo.

Avatar
31. březen 2017 Luna píše:

Jak jsem se na tenhle vzorek natěšila! Amouage bohužel taky ještě příliš zmapovanou nemám, zkoušela jsem kdysi parfém Dia a po pravdě si vůbec nevzpomenu, jak voněl. Interlude bych ovšem asi hned tak nezapomněla. Je nádherná! V poslední době jsem si strašně oblíbila kadidlo, které je poměrně dost cítit. A přestože nemám ráda kombinaci kadidla a ovoce, tady mi to zmiňované kiwi nevadí. Je to taková "povalovací" vůně. Pomalý rytmus, úplně slyším takový ten zvuk, teď teda hudebně vzdělaní odpadnou pod stůl, ale když má bubeník místo paliček takový ty šlehače od mixeru... V tomhle případě ale na ty bubínky hraje orientální krasavice s linkama ostrýma jako Neptunovy vidle. V klubu je šero, sem tam zavoní káva a hlavně! Napětí by se dalo krájet, protože vidět princeznu Jasmínu za bicíma? To se musí vidět!

Avatar
18. leden 2015 wendulka píše:

Po zklamání s Fate jsem to s touhle mezihrou zkusila znovu a ač mně osobně vychází z tohoto souboje lépe Interlude, pořád to nějak není ono. Ale konečně jsem aspoň přišla na to, v čem je zajímavý její začátek. To je totiž skutečně krásná kombinace jiskřivě svěžích citrusů, pikantního zázvoru, kandované dýně a přezrálého kiwi. Do toho se vkrádá vůně pražených oříšků v medu a kořeněný santal, jaký typově najdete např. v Lutensově Santal Majuscule. Obojí je ve vůni patrné až do samotného závěru, jen ta medovost později nabere trošičku na intenzitě.

Skrze pudrově pryskyřičnaté tóny v koženém plášti přecházíme dál a dál do orientu. Doprovází nás velejemný oud. Tvář nám ošlehne pár zrníček vanilkového prachu, až nakonec dosáhneme našeho vytouženého cíle. Tím jsou chladné „sametové“ tóny chypre. A když tak o tom přemýšlím, problém bude právě v tom medu, on totiž na mně trochu lepí a snaží se ty chyprové tóny neustále přeprat, což od něj ovšem není ani trochu hezké :) .

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Van Cleef & Arpels
od: wendulka, 10.prosinec 2018
Ormonde Jayne
od: wendulka, 10.prosinec 2018
Memo
od: blackviolet, 10.prosinec 2018
Aerin
od: jerry, 10.prosinec 2018
Guerlain
od: jerry, 10.prosinec 2018
Grossmith
od: ModestMourek, 10.prosinec 2018
Grossmith
od: ModestMourek, 10.prosinec 2018
Bond No. 9
od: ModestMourek, 09.prosinec 2018
Yves Saint Laurent
od: viktorka_od splavu, 09.prosinec 2018
Cacharel
od: jerry, 09.prosinec 2018
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod