databáze 118064 vůní od 8443 značek a 1588 parfumérů

In the City of Sin Kilian

In the City of Sin
značka: Kilian
parfumér: Becker, Calice
rok: 2012
určení: pro ženy
hlava: kalábrijský bergamot, červený pepř, kardamom z Guatemaly
srdce: meruňka, karamelizované švestky, absolut z turecké růže
základ: indonéské kadidlo, atlaský a virginský cedr, indonéská pačuli

kolekce In The Garden of Good & Evil

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
andry (05.7.2020 )

Švestky osvěžené příjemnými zralými citrusy postupně sládnou do pačulové růžové marmelády okořeněné hřejivě pikantním kardamomem. Marmeláda ale naštěstí nikdy nezíská navrch, jen sladce podkresluje, a všechno to sedí na umírněném cedru. Ta inspirace Feminité du bois je patrná, o tom žádná, ale In the City of Sin je podstatně méně hutná. Ty citrusy s kardamomem se mi v tom moc líbí.

Avatar
wendulka (29.8.2015 )

Snažila jsem se o téhle vůni dlouho utřídit myšlenky, přesto je to stále stejné. Krásný název, krásné balení, leč s tím pokušením či sváděním k hříchu to není zase tak horké. Naservírovaná je vám nejprve gurmánská část: chutná švestkovo-meruňková marmeláda, posypaná nasládlým růžovým pepřem a zakápnutá citronovou šťávou.

Přehnanou sladkost a naivitu ubírá po rozvonění kouřové kadidlo a jemně drhnoucím cedrem v pozadí. Rozhodně lepší a zajímavější než nešťastná asijská kolekce, přesto na mně pořád málo temné/hříšné a ve srovnání s černou kolekcí zase nedostatečně emocionální. Na druhou stranu kdyby se tohle objevilo v mainstreamu za rozumnou cenu, možná bych si i dala říct.