V naší databázi nejdete celkem 97520 vůní od 7648 značek a 1382 parfumérů

II-II Mandala Masque Fragranze Milano

II-II Mandala
unisex unisex
složení:
HLAVA: kadidlo, muškátový oříšek, andělika
SRDCE: kardamom, skořice, hřebíček, labdanum, cedr, kadidlo
ZÁKLAD: myrha, santalové dřevo, větvičník, pravá ambra
Tito uživatelé vůni: Mají (6) Chtějí (0) Chtějí zkusit (0)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (5):
Avatar
07. prosinec 2017 blackviolet píše:

Mandala malovaná suchým na jemno rozemletým kořením v hnědé barvě se středem z hnědozeleného mátově svěžího kardamomu, oblouky z kadidla a myrhy a tmavě zelenými vlnkami z jehličí. Dekorativně dozdobená zlatou sladkou pryskyřicí. Barvy a tvary se pomalu prolínají do obrazu, který přináší pocit harmonie.

Avatar
19. listopad 2017 barbucha píše:

Možná mě k tomu navádí sám název, ale nevidím křesťanský kostel - spíš indickou svatyni ukrytou v hloubi lesa, kde si mnichové zrovna připravují oběd. V kotlíku na planoucím ohni bublá kardamomem, skořicí a muškátem řádně okořeněná směs s nezbytnými rozinkami, z misek a vonných tyčinek v blízké svatyni zavání kadidlo a všem se už sbíhají sliny...

Avatar
04. listopad 2017 janejane píše:

Vezměte hřebíček, dále čerstvě (a to je důležité) nastrouhaný muškátový oříšek a,… a takhle by mohl začínat recept na nějakou dobrotu, ale v mém případě se touto svěží explozí otevírá Mandala. A ve výčtu koření můžu pokračovat, protože vzápětí se rozvoní nesladká skořice. Nesladké skořicové dřívko vydrží vonět dlouho a po čase se k němu připojí příjemně nasládlý kardamom, který si s oblibou přidávám do ranní kávy. Nakonec se vůně od koření odkloní, aby se mohla svěřit do náruče svěžích ambrově pryskyřičných tónů, které občas protíná jemná vůně jehličí.

Avatar
03. listopad 2017 Renusatko píše:

Kořeněný cedr, hodně štiplavý a ostrý. Kadidlo a myrha mi připomínají spíš kostel než louku.

Tohle je vůně, kterou měla sakristie před štědrovečerní půlnoční, kdy jsem s kamarádem chodila chystat výzdobu do kostela a všude bylo plno větviček a věnců a svíček. Myrha byla pálena při starověkých římských pohřbech a já jsem v tom kostele měla vždycky pocit, že takhle to vonělo ve starém Římě.

Tohle jsou Vánoce u babičky. Kuchyň vyzdobená větvičkami smrku a borovice. Na starých kamnech se pálí františek, při pálená míval kořeněnou vůni myrhy a kadidla . Skořice a hřebíček, připravený na vánoční punč. Všechen nábytek ošetřený leštěnkou. Taková vůně starých Vánoc, čistoty a klidu. Přitom je výrazně kořeněná, štiplavá s hořkým aroma myrhy a silně citrusovou notou cedru v začátku. Jde hodně do prostoru a má velkou výdrž. Chybí mi něco, co by vůni trošku zjemnilo a osladilo. Vanilka se neukázala. Takže, jak jsem předpokládala...krásná vůně, kterou možná použiji na Vánoce v bytě, abych si tu starou atmosféru připomněla, ale nosit ji nemůžu

Avatar
24. říjen 2017 wendulka píše:

Jestliže jsem Cardinal kdysi nazvala starodávným zaprášeným kostelem, obklopeným prosluněným jehličnatým lesem, potom je Mandala venkovským opatstvím, obklopeném lukami, porostlými zelenou andělikou. Lehce štiplavé kadidlo s medidativní z kaple se tu snoubí s vůní koření (muškátový oříšek, zelený kardamom, nesladká skořice a hřebíček) a meruněk (jsem přesvědčená, že do složení se vloudila i vonokvětka) z klášterní kuchyně a jehličnatou svěžestí jalovců a cedrů ze zahrady.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Moresque
od: viktorka_od splavu, 16.říjen 2018
Lancôme
od: viktorka_od splavu, 16.říjen 2018
Amouage
od: daniela, 16.říjen 2018
Joop!
od: jerry, 16.říjen 2018
L'Occitane
od: jerry, 16.říjen 2018
WienerBlut
od: Fleur, 15.říjen 2018
WienerBlut
od: wendulka, 15.říjen 2018
Francesca Bianchi
od: viktorka_od splavu, 15.říjen 2018
Serge Lutens
od: viktorka_od splavu, 15.říjen 2018
Roja Parfums / Roja Dove
od: viktorka_od splavu, 15.říjen 2018
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod