databáze 119211 vůní od 8479 značek a 1597 parfumérů

Hyde Hiram Green

Hyde
značka: Hiram Green
parfumér: Green, Hiram
rok: 2018
určení: unisex
hlava: citrón, bergamot
srdce: březový dehet, sladká akácie
základ: labdanum, vanilka, větvičník
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
ModestMourek (26.4.2020 )

Krásná kouřová vůně. Po odeznění úvodního ostrého bergamotu následuje hladké uzené dřevo březového dehtu, podbarvené koženými podtóny a oslazené akáciovým medem, které se zvolna uhlazuje balzamickým labdanem. Výdrž přesahuje 6 hodin.

Avatar
alibi (19.9.2019 )

Hyde je zážitkový parfém. Takový, který si procítíš doma v klidu, ale do práce by ses jím nenavoněla. Nekonečná, silná, všepřebíjející vůně zauzeného dřeva ještě doutnajícího, vychládajících uhlíků v ohništi a připálených podrážek kožených bot. Temná. Ovšem na chlapovi bych ji moc ráda potkala. Pozor, tekutina barví!

Avatar
blackviolet (13.1.2019 )

Hyde na nás nejdříve vybalí nálož uzené kůže. V této směsi labdana a do kouřova rozpáleného březového dehtu je i květinový tón sladké mimózy. Přes tuto podivuhodnou směs ale vnímáme hebkost a hladkost, která je ještě podpořena vanilkou a zelenou a zlatou sametovostí větvičníku a pryskyřice.

Avatar
Cervanek (02.1.2019 )

To je teda pecka! "Uzený" dehet s vůní jedlí a lístečky tabáku s vanilkou. Horká vůně, až to pálí. Slyším i to bouchnutí při zážehu hořáků těžkého kovárenského lisu pro ukování náprav do vysokorychlostních vlaků, kde v jinak ledové ocelárenské hale je rázem vedro. Bravo!