databáze 143785 vůní od 9527 značek a 1814 parfumérů

Hyacinth And a Mechanic Tauerville

Hyacinth And a Mechanic
značka: Tauerville
parfumér: Tauer, Andy
rok: 2016
určení: unisex
složení: hyacint, živočišné tóny, kůže, dřevité tóny

limitovaná edice

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
ModestMourek (29.12.2021 )

Jedinečný, naprosto věrně vystihnutý, rozkvetlý hyacint, omamně sladký s mýdlovými a kovovými podtóny a zeleným stonkem, se postupně zahaluje do krémové kůže.

Avatar
Cervanek (17.2.2019 )

Fakt hyacint, takřka soliflór i s hlínou a zeleným stonkem, kdy dřevité tóny jen podtrhuji svěžest květiny, nic lineárního, ale živého, jakoby váza či květináč s rozkvetlým hyacintem stále vedle mě (žádný Penhaligon´s "Bluebell", kde cítím všechno možné, jen ne hyacint). AT si svůj sen splnil a hyacint, svou oblíbenou vůni namíchal do parfému i se svou "tauerádou", kdy často vidíme kytičku modrofialových hyacintů v Andyho novoroční PFce. Velmi povedená vůně

Avatar
alibi (19.6.2018 )

HaM je podle Andyho Tauera: "Kytice májových květů - pudrových šeříků, zelených hyacintů a jemných konvalinek - v rukou mechanika s podtónem mastné kůže." Mísí se v ní květinové a živočišné tóny s vůní oleje a benzínu vylitého na betonové podlaze dílny.

Utáhl poslední matičku a ruku mastnou od oleje si utřel do montérek. Konečně padla. Patami se zapřel do betonové podlahy a povytáhl se zpod podvozku sousedova Chevroletu. Třeba bude mít taky jednou takový a vyveze v něm Susan. Susan! Trhl sebou, až se praštil do hlavy. Bože, vždyť Susan má dnes narozeniny! Rychle se vysoukal zpod auta, a zatímco si prstem zatlačoval bouli na čele, rozhlížel se kolem, co z předmětů kolem by mu mohlo nahradit zapomenutý dárek. Zrakem přejížděl po věcech na dřevěném ponku, dokonce pootevřel svou koženou brašnu. To je blbost! Přeci mezi nářadím nic vhodného nenajde! Pohled mu utkvěl na sousedčiných truhlících za oknem, zrovna v nich kvetly hyacinty. Susan je má ráda, minule je tu obdivovala. Nelenil a jeden květináč popadl. Snažil se ho nenápadně ukrýt, květináč se mu vysmekl a křáp, rozbil se. Nešťastný, klekl na kolena a polámanou rostlinku vytáhl z té hromádky za stonek, na koříncích se zhoupnuly zbytky hlíny. Jeho bezmoc ještě vzrostla, když to ucítil ... přeci nedá své milé kytky počůrané od kocoura?! Nebo jo? :)