databáze 136670 vůní od 9210 značek a 1743 parfumérů

Hermèssence Vanille Galante Hermès

Hermèssence Vanille Galante
značka: Hermès
parfumér: Ellena, Jean Claude
rok: 2009
určení: pro ženy
složení: vanilka, květinové tóny, dřevité tóny, kořenité tóny, koňak, tabák, kakao, bílé pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Stinvlka (23.1.2021 )

Opravdu zajímavá, začíná jako louka rokvetlých pampelišek. Loukou přijdete ke včelínu v době vrcholné snůšky, ve vzduchu se mísí vůně pylu, medu a propolisu a několika rokvetlých lučních květin. Po několika hodinách se objeví i ona vanilka, nesladká, přírodní, jen lehounce pudrová. Vydrž skvělá, i na kůži až 7 hodin.

Avatar
ModestMourek (13.6.2018 )

Název zcela klame, tohle je vůně pampelišek. Pampelišek ještě hezčích, než jsou v Ostaře od Penhaligon's. Čerstvě natrhaných, se zlatavým pylem, se zelenými stonky, s kapkou pampeliškového mléka. Předchází je závan krásného heliotropu a následuje je pampeliškový med promíchaný se zbytky zelených stonků a pudinková vanilka. Okouzlující. Výdrž přesahuje 6 hodin.

Avatar
jerry (16.6.2017 )

Název poněkud klame - vanilka rozhodně není dominantní. Bílé okvětní plátky (a pár liliových je mezi nimi) posypané vanilkovým pudinkovým práškem (ale pouze s minimem pudrovosti). Lehký pepřový obláček pacifikuje jakékoliv pokusy lilií o dusivost. A navíc překvapila opravdu dlouhou výdrží. Jemná originální vůně, na jaro jak stvořená...