databáze 117870 vůní od 8435 značek a 1588 parfumérů

Hermèssence Myrrhe Églantine Hermès

Hermèssence Myrrhe Églantine
značka: Hermès
parfumér: Nagel, Christine
rok: 2018
určení: unisex
složení: myrha, planá růže
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (09.11.2018 )

Bílá růže v poryvech ledového větru aneb jemná růže s notnou porcí sladkého ledového bílého pižma s lehoučkým ovocným tónem. Po rozvonění se z bílé růže stala sluncem trochu prohřátá růže rudá a vůně se vydala na cestu lehké balzámově hladké orientálky.

Avatar
wendulka (29.5.2018 )

Pokud někdo jako já čekal hlavně vůni s myrhou, toho musím zklamat. Myrrhe Eglantine je hlavně o růži, která svým způsobem typově navazuje na Ellenovu Rose Ikebana. Stejně jako blackviolet mi evokuje sklenku perlivého růžového šampaňského, ozdobenou plátkem grapefruitu. Jakmile vinný efekt růže odezní a promění se v klasickou jemně kořenitou tureckou růži s nádechem červeného ovoce tak, jak ji znáte např. v Une Rose a společně s lehounkou myrhou i mně vytvoří dojem něžného růžového balzámu.

Avatar
blackviolet (09.5.2018 )

Sklenka růžového šampaňského s pěnovou čepičkou, nejdříve je jiskřivě citrusové s plátkem grapefruitu, potom do sklenky někdo vhodí na ozdobu pár okvětních plátků růžové růže. Ty jako by zdůraznily sladce ovocnou příchuť. Když bublinky vyprchají, jemná myrha vytvoří růžový balzám.