databáze 136570 vůní od 9206 značek a 1743 parfumérů

Hermèssence Agar Ébène Hermès

Hermèssence Agar Ébène
značka: Hermès
parfumér: Nagel, Christine
rok: 2018
určení: unisex
složení: oud, balzámová jedle
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Cervanek (19.11.2018 )

Svěží vůně nahořklého grepu, s růží a velmi pevné kabely ze surové kůže, položené na čerstvě vyleštěném stole. Výdrž velmi dobrá, vůně dává o sobě taktně vědět, vlastně ze všech tří Hermessence kůží je nejjemnější. Je velmi příjemná. Žádný oud ani nabalzamovanou jedli zde nemám.

Avatar
ModestMourek (05.11.2018 )

Po závanu svěžího zeleného bergamotu následuje krásná jemně vydělaná kůže podbarvená lehkou uzeností, která se zvolna uhlazuje dřevem. Výdrž se pohybuje kolem 3 hodin.

Avatar
jerry (30.10.2018 )

Rychlý svěže citrusový začátek a pak nová aktovka ze silné kůže, do které se nedopatřením vysypalo trochu kysele ananasového nasládlého pudru a ukáplo trochu leštěnky na nábytek.

Avatar
wendulka (29.5.2018 )

Oud? Ale kdeže. Agar Ebene je po odeznění bergamotově svěží hlavy vůní luxusní kožené kabelky v lehce zakouřeném pánském klubu se starožitným nábytkem z navoskovaného dřeva, vyzdobeném jehličím.

Avatar
blackviolet (06.5.2018 )

Agarové a ebenové dřevo v linii Hermèssence? To by za éry Jean Clauda Elleny určitě nešlo. Nikdy nechtěl jet na módní vlně oudovek a nehodilo by se to ani do jeho minimalistických vůní. Jenže teď v oddělení vůní Hermès velí Christine Nagel, takže že by první oudovka?
Vůbec ne. Agar Ébène je krásná kožená vůně, a to od začátku až do konce. Zpočátku je ještě svěže citrusová s převládajícím bergamotem, ale kůže si už přes něj razí cestu. Za kůží se schovává trochu dřeva a jedlové pryskyřice, ale dojem luxusní kůže z hermesovského domu nijak neohrozí. Sofistikovaná kožená vůně s dobrou výdrží. Ta by se měla vznášet nad kabelkami, peněženkami a hedvábnými šátky v buticích Hermès.