databáze 119161 vůní od 8476 značek a 1596 parfumérů

He Left His Cologne in My Bedroom Tauerville

He Left His Cologne in My Bedroom
značka: Tauerville
parfumér:
rok: 2017
určení: unisex
složení: bergamot, rozmarýna, citrusy, byliny

limitovaná edice, prodávaná jen v přítomnosti Andyho Tauera na akcích

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
ModestMourek (11.8.2020 )

Chladivé mýdlové citrusy, kousek staré pudrové kůže a směs bylinek. Neotřelá kolínská, která láká k lenošení v peřinách se sklenicí citronády a k nasávání vůně bylinek rostoucích pod otevřeným oknem. V horku krásně osvěží, ovšem na kůži mi nevydrží ani 1 hodinu.

Avatar
Cervanek (05.4.2019 )

Nádherná muchlací až krémová citrusová kolínská s rozmarýnem. Zahalena do slunečních paprsků při probouzení se v měkkém hladkém ložním prádle. Cítím zde i vůni JEHO pižma. Rozvine se do velmi příjemné lehce nasládlé citrusovo bylinné vůně. V létě nepostradetelný společník do veder. Na šátku či tričku ji cítím i za tři dny.

Avatar
alibi (18.6.2018 )

"Zanechal svou kolínskou v mé ložnici". Parfém má navodit dojem obláčku vůně, která zůstává v místnosti i po odchodu milence. Je to svěží citrusovo-bylinná kolínská, nevyvíjí se však obvyklým způsobem. Postupně se vůně zahřívá, zaobluje a stává se intimnější, tělovější.

Na stolek postavil broušenou sklenici vody s ledem, ve které plavala kolečka citrusů a snítky citronové máty. Sluneční světlo v ní rozehrálo hypnotizující tanec odlesků. Když rozhrnoval krajkové záclony, bylo to jakoby vám svlékal krajkové punčochy. Otevřel okno a do ložnice zavanul čerstvý vzduch ohřátý dopoledním italským sluncem. Když odepínal snítku rozmarýny z vašich šatů, zavoněla i silice bergamotu, která mu při chystání nápoje ulpěla na prstech. Odložil snítku jako poklad na bíle povlečenou postel a vám bylo jasné, že stejně něžně tam potom uloží i vás :-)