databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Habanita La Cologne Molinard

Habanita La Cologne
značka: Molinard
parfumér:
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: muškátový oříšek, bergamot, citrón
srdce: ylang ylang, růže, růžové dřevo, fialka
základ: vetiver, větvičník, cedr, ambra
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Molinard (Značky)
Komentáře k vůni (5)
Avatar
jerry (25.6.2022 )

Jemná citrusová kolínská, ze které původní Habanita sem tam vystrkuje jen špičku prstíčku. Postupně se ale odvážila trochu víc a ozdobila se věnečkem sladkých květin a stříkla na sebe Chanel No. 5 Premiere (ten původní z roku 2008, více pudrový). Přes všechny tyto maskovací manévry ale sladká horká živočišnost původní Habanity (byť v tlumené podobě) ve vůni zkrátka je.

Avatar
daniela (18.5.2020 )

Vanilková vůně, nepudinková a nemoderní. Má v sobě něco z klasického Shalimaru, pudrový nádech vanilky mi připomněl i Teint de Neige. Postupně se nade vší pochybnost objevuje původní Habanita, kouřová, kořeněná, živočišná a padnoucí ke koženému oblečení. Ale také zaprášená, obnošená a uschlá, přitom sladce ulepená. Možná odlehčená kolínskou, ale asi to není vůně pro mě - v teple si připadám jako omatlaná starou pěnou na holení.

Avatar
slniecko (13.7.2019 )

Habanita krížená s jemnou dámskou kolínskou. Začína typicky bergamotovou kolínskou, postupne sa pridáva notne rozriedená Habanita. Znie to divne, ale je to veľmi príjemné.

Avatar
ntiti (31.7.2018 )

Ano, je to Habanita, ale tak nějak čerstvá a jemná, vyspaná do růžova se zastavila u toaletního stolku. Napřed otevřela lahvičku se Shalimarem, lehce přivoněla, pak zaváhala nad Chanelem No5, ale oba zase postavila na stolek a ponechala si svou vlastní vůni, jen pár kapek citronády jí zůstalo na rtech a kvítek ve vlasech, když vyšla s mandolínou na sluncem zalitou vyprahlou dřevěnou terasu...
A flakonek je sám o sobě šperk.

Avatar
wendulka (02.12.2017 )

Kubánka se smyslně rudými rty v kožených rukavičkách mě před třemi lety vyloženě nadchnula a právě proto mě zajímalo, jak bude vypadat její mladší nevlastní sestřička. I ona nejprve usrkává citronádu, okořeněnou špetkou muškátového oříšku. Protože jí ale ještě nebylo osmnáct, tabák u ní nenajdete, za to pytlík fialkových bonbónů ano.

Po matce Evropance zdědila smetanově bílou pleť, po kubánském otci zase smyslně rudé rty a husté havraní vlasy, které voní po máslově ovocném ylangu. I její vzdušné polibky, které posílá během smyslného flamenca po dřevěných parketách vetiverově zakouřeného tanečního sálu, jsou vanilkově sladké.