databáze 109920 vůní od 8220 značek a 1527 parfumérů

Habanita La Cologne Molinard

Habanita La Cologne
značka: Molinard
parfumér:
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: muškátový oříšek, bergamot, citrón
srdce: ylang ylang, růže, růžové dřevo, fialka
základ: vetiver, větvičník, cedr, ambra
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Molinard (Značky)
Komentáře k vůni (3)
Avatar
slniecko (13.7.2019 )

Habanita krížená s jemnou dámskou kolínskou. Začína typicky bergamotovou kolínskou, postupne sa pridáva notne rozriedená Habanita. Znie to divne, ale je to veľmi príjemné.

Avatar
ntiti (31.7.2018 )

Ano, je to Habanita, ale tak nějak čerstvá a jemná, vyspaná do růžova se zastavila u toaletního stolku. Napřed otevřela lahvičku se Shalimarem, lehce přivoněla, pak zaváhala nad Chanelem No5, ale oba zase postavila na stolek a ponechala si svou vlastní vůni, jen pár kapek citronády jí zůstalo na rtech a kvítek ve vlasech, když vyšla s mandolínou na sluncem zalitou vyprahlou dřevěnou terasu...
A flakonek je sám o sobě šperk.

Avatar
wendulka (02.12.2017 )

Kubánka se smyslně rudými rty v kožených rukavičkách mě před třemi lety vyloženě nadchnula a právě proto mě zajímalo, jak bude vypadat její mladší nevlastní sestřička. I ona nejprve usrkává citronádu, okořeněnou špetkou muškátového oříšku. Protože jí ale ještě nebylo osmnáct, tabák u ní nenajdete, za to pytlík fialkových bonbónů ano.

Po matce Evropance zdědila smetanově bílou pleť, po kubánském otci zase smyslně rudé rty a husté havraní vlasy, které voní po máslově ovocném ylangu. I její vzdušné polibky, které posílá během smyslného flamenca po dřevěných parketách vetiverově zakouřeného tanečního sálu, jsou vanilkově sladké.