databáze 125520 vůní od 8668 značek a 1643 parfumérů

Gheorghe Strangers Parfumerie

Gheorghe
značka: Strangers Parfumerie
parfumér: Lomros, Prin
rok: 2018
určení: unisex
složení: seno, elemi, slaměnka, cypřiš, gardénie, benzoin, opopanax, guajakové dřevo, narcis, hruška, hřebíček, koriandr, černý pepř, karafiát, tabák, kastoreum, otočník, tonka, santalové dřevo, pačuli, labdanum, rašelina, vanilka, whisky, zvonek

řada LGBTIQ Series

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (1)
Avatar
wendulka (23.2.2021 )

Je kromě Savitri dalším důkazem, že Prin výborně ovládá i umění tradiční parfémové školy. Palčivě dřevitý hřebíček s karafiátem v ní totiž dává vzpomenout na skvostnou L´Heure Bleue v koncentraci eau de parfum (Guerlain), tak v kombinaci s tabákem, příjemně živočišným kastoreem, labdanem s koženým tónem, senem a vanilkou na Tabac Blond v koncentraci čistý parfém (Caron) a ve spojení s hruškou dokonce částečně i na Lui (Guerlain).

Kromě nich však navíc přináší i autentickou vůni slaměnky, no Prinovi se do ní povedlo společně s vůní dobře vyzrálé whisky díky směsi pryskyřic, drceného černého pepře a dřeva dostat ovčí farmu rurálního Yorkshiru se stohem sena, zaprášenými balvany a rašelinou i toho Gheorghe z "Na konci světa". Výsledkem tak je naprosto komplexní vůně, vycházející ze starého kvalitního mainstreamu, posunutá doprovodnými originálními prvky ještě někam dál.