databáze 143785 vůní od 9527 značek a 1814 parfumérů

Fume Hendley Perfumes

Fume
značka: Hendley Perfumes
parfumér: Hendley, Hans
rok: 2015
určení: unisex
složení: jedlová pryskyřice, kouřový čaj, galbanum, vetiver, větvičník, šáchor
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
andry (06.8.2022 )

Vůně mentolově zeleného jehličí oroseného jinovatkou. Větve stromů jsou propojené tak pevně, že skrz ně nepronikne skoro ani paprsek mdlého zimního slunce. Z dálky voní zapálené chvojí v kamnech i kadidelnice z kostelíku na kopci, a stejně tak hrnek trpkého uzeného čaje v dlaních. Zřejmě zahřívá mimořádně účinně, protože vůně má nenápadný živočišný podtón zdravě zpoceného těla a mentolové jehličí přechází až do čokolády. Krásná klidná vůně nekonečných lesů na severu a útulné chalupy i se ztepilým dřevorubcem.

Avatar
cashic (17.9.2020 )

potvrzuji níže napsané - voňavý les a povědomá léčivá vůně, nejspíš jitrocele, podpořená kadidlem... už vlažný kalíšek mléčné čokolády, šedavý kouř, který nabral vlhkost lesa, uzená (lehce masitá) vůně čaje a dřeva ... vše zahlazeno do mlhava, ale vůně není studená, lezavá, zauzenost spolu se sladkostí čaje a čokolády udržují lidské teplo a vlahá kouřovost navozuje příjemnou atmosféru smrákání...

Avatar
wendulka (15.12.2019 )

Zcela souhlasím s recenzí ModestMourek. Fume přináší přesně to, co slibuje a to vůni půlnočního táboráku v jehličnatém lese. Dřevo doutná prostřednictvím meditativního kadidla s vetiverem, které s přehledem strčí Cardinala do kapsy, zatímco okolní vlhce zemitý mech s hořkým zeleným galbanem příjemně chladí a šálek uzeného kouřového čaje Lapsang s kostičkou hořké čokolády zahřívá.

Avatar
ModestMourek (28.8.2019 )

Nádherná vůně ve stylu Yataganu (Caron), která připomíná táborák v temném lese. Hořké jehličí, oslazené kouskem čokolády, přechází přes sametové doutnající dřevo a hřejivou pryskyřici na zemitě vlhké kadidlo. Projekce je slabší, výdrž přesahuje 6 hodin.