V naší databázi nejdete celkem 102244 vůní od 7911 značek a 1435 parfumérů

Fucking Fabulous Tom Ford

Fucking Fabulous
  • značka: Tom Ford
  • perfumér:
  • rok: 2017
unisex unisex
složení:
hořká mandle, tonka, kosatcový kořen, kůže, kašmeran, šalvěj muškátová
doplňující informace:

limitovaná edice

Tito uživatelé vůni: Mají (4) Chtějí (3) Chtějí zkusit (6)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (11):
Avatar
16. březen 2019 viktorka_od splavu píše:

dřevitá, kožená vůně, ale nic živočišného - v téhle kůži už dlouho žádné zvířátko nebydlí. ne plast, ale spíš nové pracovní kožené rukavice, které nikdo nenosí, zůstaly ležet dlouhé roky ve skladu, na hranolech vyschlého dřeva. něco tmavě zeleného.. staré jehličí? mech? zeleně-větrové tóny.. už to mám! to dřevo je kafrové. vůně mi neukazuje žádný příběh, žádné situace, v kině dnes nic nedávají:-(
vidím jen barvy.. tmavě šedohnědá s tmavozelenými proužky, sem tam stopa fialové
připomíná hlavně na začátku velmi Ombré Leather
pro mě vyznívá vyloženě pánsky.

Avatar
09. březen 2019 alibi píše:

"já chci být jen normální holka!" řekla, a znělo to, jakoby z ní unikal vzduch. na tváři stále stejný překvapený výraz, ústa jak v křeči našpulená do O. shovívavě se na zastaralou loutku podíval, ale nepřestal si prohlížet stránky čínských e-shopů. vybere si tam novou, lepší, se sametově hebkou kůží z termoplastického elastomeru.

Avatar
20. únor 2019 Korsičanka píše:

Žije 2 životy: první patří elegantní dámě, která už leccos zažila a nyní rozděluje svůj čas mezi rodinu a společenské záležitosti, jak se od ženy z vyšších kruhů očekává.
A ten druhý? Uprostřed noci opouští starobylé rodinné sídlo, nasedá do přistaveného Rolls Royce a v průsvitném hábitu Haute Couture a Laboutinových střevíčkách suveréně kráčí po vysokém koberci luxusního hotelu. Tam už čekají... VIP klienti. Jen na ni! Jen ona je schopná naplnit jejich tužby. Nestačí jí běžné praktiky, 50 odstínů šedi je nuda. Propadá se do temnot pekelného chtíče a její vášeň není nikdy naplněna. Ano, už to o sobě ví... To pomyšlení bolí a ona touží po jediném - aby konečně nad ránem vykřikla: "Teď! Teď to bylo to pravé - FUCKING FABULOUS!"

Avatar
16. únor 2019 Beverly píše:

Tenhle večírek bude jiný, raději bych si měla dát záležet. Oblak vlezle sladkého pudru z tlustého štětce mi víří kolem ještě zvlhlé tváře, šátky, boty, punčochy zůstaly vyházené ze skříně prosycené mnoha různými parfémy na postel, bezpečnější bude paruka, není rtěnka málo krvavá? Žaludek mám stažený, jsem přesycená vůní mandlí a jiných tučných pamlsků na stole, znepokojují mě koutkem mysli viděné kroužící stíny budoucích hostů. Ozvěna hudby z dosud zavřeného gramofonu a tlumená změť ještě nevyřčených slov doutnají pod příkrovem těžkého ticha očekávání... cítím dole v břiše, že dnes se jistě - konečně - přihodí něco významného.

edit. musím si té neodbytné vůně pořídit flakon, dokud je čas...už ráno se mi stýskalo...

Avatar
03. září 2018 slniecko píše:

Skôr Fucking ako Fabulous. Ako je tam presne ten akord, ktorý je v mnohých Tomových vôňach a pridáva im istú erotickú vyzývavosť. Tu je pomerne výrazný, ale doplňuje ho pomerne krotká prázdninovo - dezertová zmes telového krému a sladkostí. Príťažlivá asi bude, ale príliš ma nezaujala.

Avatar
27. květen 2018 svěženkář píše:

Shopaholic scent nebo vyj*baně báječná? Pokud je nákup Vaše vášeň, je to možná vůně pro Vás, dámy.
A co Vás čeká? Lékořicové bonbony (později s polevou jak z lentilek), pendrek, pak květinově nasládlá vůně v butiku s luxusní dámskou konfekcí, že by nová kabelka? A ještě návštěva krámku s přírodní kosmetikou, kde právě aplikovali jednu ze sladkých jasmínových či jiných nasládlých květinových vůní a pak plast všudypřítomných banerů a cedulí v nákupním centru… To vše na nenásilném podkladu lehce drhnoucího kosatce s mandlovým nádechem a tonkou.
Nakonec si vůně sedne do směsi bylinek v čele se šalvějí a gumou spálených pneumatik a pozůstatku lékořicových bonbonů. Prostě konec nákupu a rychle pryč… byť ten závan ještě zústane dlouho přítomen. Procházka nákupním centrem? A proč vlastně ne? Přeji skvělý nákupní zážitek!

Avatar
22. květen 2018 Miru píše:

...lahodně hořkosladká,
jako bělostný mramor hladká mandle
proklouzne mezi prsty,
sklouzne se jak slza po tváři,
po tváři a
pak ještě níž...
...oblá kapka se chvěje na kůži,
na kůži černé,
luxusní, tak měkkoučké, hříšné...
Vláčně, jemně ztuha a současně líně
míchám černočeným lektvarem lesknoucím se díky plamenům ohně a
vnímám i jakousi kouřovou prašnost -
sleduji tabákověvetiverová mikrozrníčka zpitá až bolavou touhou pohybující se po blyštící se spirále do samého středu dekadentní hmoty...
Tahle vůně je opravdu FUCKING FABULOUS! -
šelma, tygr, co
do šíje
se
mi
zakous´,
a
žilou
pouští mi
život
po kapkách,
a něžnou
silou
do
nitra
chtíče
mi
sáh´...

Fucking Fabulous zpočátku voní dámsky, slastně, prostě Persona, ovšem po určité době se přehoupne do téměř výhradně polohy pánské - narkoticky vlhce hebké prachově vetiverovokožené pokušení...

https://www.youtube.com/watch?v=CX11yw6YL1w

Avatar
22. květen 2018 daniela píše:

Fucking Fabulous je černo-šedo-bílá vůně moderní civilizace. Začíná jako temně černá lékořicová mlha, která se postupně rozplývá a objevuje se příslib něčeho hezkého, barevného, jako bývaly malé oválné lékořicové bonbónky v barevné polevě. Bezstarostné dětství, postupně přecházející v bezstarostné mládí a dnes moderní trávení času v obchodních centrech. Lékořice zmizela a teď vcházím do obchodního centra, tentokrát s absencí pachu jídla, ale cítím vůni chodeb, výloh a plastových cedulí. Postupně míjím obchody, u toho s obuví kromě plastu zavane i vůně papírových krabic, v kterých si zákaznice odnášejí nové kožené boty, na stojanech visí kožené pásky a vše je moderní, civilizované. Obchody s obuví nechávám za sebou a jsem v části centra, kde je kino a zavanul klimatizovaný vzduch kinosálů, s všudypřítomným slano-sladkým popcornem. Tady se vůně ustálí na delší dobu, jen postupně ještě více sládne díky vanilce. Při východu z kina mě čeká venkovní vůně parkoviště - asfalt, guma, kouř a stále přítomná vanilka z vůně vyzkoušené v obchodním centru.

Určitě by měly vyzkoušet milovnice Bvlgari Black (asfalt, guma, vanilka), Dries Van Noten (tam cítím v začátku kožené boty v papírové krabici a v závěru sladkou vanilku) a možná i původní Miss Dior Chérie (popcorn).

Avatar
12. květen 2018 jerry píše:

Velejemná kůže s tělovým krémem posypaným pudrem, kousky dřeva a sušenými bylinkami. Kolem pak lehoučký závan anýzu. Ovšem zdaleka nejhezčí pro mě je konec - směs olejového kouřového vetiveru se suchým cypřišem připomínající Sycomore.

Avatar
03. únor 2018 wendulka píše:

V úvodu se mísí kafrová svěžest s bylinně citrusovými tóny šalvěje muškátové. A pak se to nějak díky kombinaci tonky, kůže a značně přehnané dávce kašmeranu zvrhne v poněkud svérázné hrátky dvou lidských těl v kůži, která na sebe místo šlehačky patlají mandlový krém a kosatcový pudr, mísící se slanými krůpějemi potu. Tohle není fucking fabulous, to je fucking crazy.

Avatar
03. říjen 2017 blackviolet píše:

V butiku Tom Ford.
SA snímá z regálu matný černý flakon jako by to byl svatý grál. Jeden střik na testovací kartu a první dojmy. Na začátku je záblesk svěžesti, ale jenom se mihne. Pak už je tu sladká krémová tonka a kůže, masivní černá, třeba na kabelku. Trochu mandle a stopové množství kosatce.
Vzorky samozřejmě nejsou. A jestli se prodává? Zákazníci jim málem trhají ruce. Zásoba se vyprodá během několika hodin. Bez zkoušení, Tom má přece spoustu fanoušků a navíc je to limitka pouze pro butiky, tedy velmi exkluzivní, klenot do sbírky každého sběratele. Za asi deset minut, které jsem v butiku strávila, se opět jedna prodala. Jedna zákaznice si ji nechala přihodit k nákupu.
Já ale potřebuju vyzkoušet a zkoumat. Popadnu flakon a nastříkám si celé předloktí, ať to zkoušení stojí zato, a vydávám se do víru velkoměsta.Však se pro ni můžu ještě vrátit, kdyby... Kdyby se ukázalo, že je opravdu tak fabulous.
I na kůži cítím hlavně krémovou tonku a kůži. Pořád stejně. Vydržela sice do večera, ale byla hodně tělová.
Tak jsem se nakonec nevrátila. Vůně je to pěkná, ale pro mě ne fucking fabulous.
Na kartičce zůstal dřevitý kašmeran se stopou tonky.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Zoologist Perfumes
od: teena-s, 21.březen 2019
Stéphane Humbert Lucas 777
od: blackviolet, 21.březen 2019
Atelier Cologne
od: ModestMourek, 21.březen 2019
Une Nuit Nomade / Une Nuit à Bali
od: ModestMourek, 21.březen 2019
Hermès
od: Fleur, 21.březen 2019
Amouage
od: jerry, 20.březen 2019
Serge Lutens
od: jerry, 20.březen 2019
Tom Ford
od: wendulka, 19.březen 2019
Hiram Green
od: ModestMourek, 19.březen 2019
Yves Saint Laurent
od: Yvraine, 18.březen 2019
Nejnovější novinky
20. březen 19

Dnes jsem byla prozkoumat novinky ve Vavavoom a jsem nadšená. Právě naskladnili bytové vůně od…

komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…