databáze 118093 vůní od 8443 značek a 1588 parfumérů

French Affair Ex Nihilo

French Affair
značka: Ex Nihilo
parfumér: Bisch, Quentin
rok: 2017
určení: unisex
hlava: bergamot, liči, absolut listu fialky
srdce: absolut růže, atlaský cedr, andělika
základ: pačuli, vetiver, větvičník
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
ModestMourek (30.11.2018 )

Drcený pepř, stopa mléka z parfému Vétiver Moloko od téže značky, cedrové jehličí, zelená kořeněná andělika, exotické nasládlé liči, prašné zemité pačuli, sušené bylinky, dřevitý vetiver a pryskyřičné dřevo atlaského cedru s jemnými živočišnými tóny. Velmi zajímavá vůně. Výdrž přesahuje 4 hodin, projekce je spíše slabší.

Avatar
wendulka (22.4.2018 )

Oslava nového pařížského ducha? Pokud tím Quentin Bisch má na mysli zamilované páry, tulící se k sobě na lavičce v podvečerních pařížských parcích a zahradách, pak rozhodně. Ve French Affair se totiž objímají fougere tóny drceného pepře, bergamotu, liči a cedrového jehličí s moderní pačuliovou chypre růží v šatech z fialkového sametu, ozdobenými andělikou, zatímco se na ně snáší kouřový vetiverový soumrak.

Avatar
Cervanek (02.12.2017 )

Svůdná, optimistická, svěží krása, zástupce Avant-Gardy 70. let. Něco mezi kolínskou, chypré, ovocně-dřevitou až zelenou vůni. Chvíli vyjadřuje ležerní eleganci pro dobře upravenou dámu v kostýmku na lodičkách, ale i džínách s bílou, nažehlenou košilí a sakem, pak zase přichází muž taktéž ležerně oblečen. Neupjatý vetiverový začátek si hezky notuje s bergamotem a lístečky fialek. Růže absolute uzemněna andělikou a pačuli. Proměnlivý, velmi zajímavý, povedený unisex pro věkovou kategorii od 35 do 101 let.

Avatar
blackviolet (19.11.2017 )

Lehká vzdušná vůně ve stylu moderní chypre. Osvěží grapefruitem, bergamotem a zelenou andělikou v úvodu a pokračuje v zeleném tónu pár fialkovými listy a suchým pačuli. Barevnou tečkou je malé růžové poupě a tón chypre je tvořen převážně dřevitým a kouřovým vetiverem. Na hraně unisexu, pro mě se kloní spíš na pánskou stranu. Jednoduché a šik.