databáze 136570 vůní od 9206 značek a 1743 parfumérů

Freefall: Etruscan Water Francesca Bianchi

Freefall: Etruscan Water
značka: Francesca Bianchi
parfumér: Bianchi, Francesca
rok: 2019
určení: unisex
složení: bergamot, tangerinka, grep, petitgrain, bazalka, kmín, slaměnka, jasmín, kosatec, pižmo, pravá ambra, labdanum, vetiver, větvičník
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
wendulka (05.8.2020 )

Ano, Etruscan Water jede na podobné vlně jako Sex and Sea (Neroli). Jen mně ta cesta na šedou písečnou pláž začíná v mořské jeskyni s naplavenými řasami a teprve pak lesem, lemovaným slaměnkami, medově nasládlým zeleným jasmínem, borovicemi, porostlými lišejníky a mechem. A pak už se zjeví písečné duny, rozpálené hořkoslanou balzamickou ambrou, živočišným kmínem a pižmem.

Avatar
blackviolet (07.7.2019 )

Etruscan Water je na podobné vlně jako Sex and Sea (Neroli), ale tentokrát ji vidím jako cestu k mořskému pobřeží. Bergamot s nahořklým grapefruitem a dřevitý petitgrain, svěží bazalka a pak už cesta lesem lemovaná slaměnkami, vetiverem a borovicemi se zaschlou pryskyřicí na kůře. Ve stínu stromů zelený mech a vůně zemitého kosatce a jasmínu. A pak už se stezka prosvětluje, v dálce se objeví modř nebe a písečná pláž. Vůně sládne a živočišně teplá ambra, kapka kmínu a pižmo může evokovat horkem a procházkou rozpálená těla, která se chystají ponořit do vln.
Mořská chypre s kosatcem, nejen pro pány.