databáze 106255 vůní od 8073 značek a 1478 parfumérů

Fetisch / Leder 6 J.F. Schwarzlose Berlin

Fetisch / Leder 6
značka: J.F. Schwarzlose Berlin
parfumér: Nyberg, Véronique
rok: 2015
určení: unisex
hlava: kožené tóny, květ šafránu
srdce: mléko, vanilka
základ: kadidlo, japonský styrax
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Miru (05.12.2018 )

Fetiš...
...slaďoučký,
měkoučký,
delikátně, ale fakt delikátně, leč luxusně delikátně
kožený
tón, jenž vám v nose hraje lahodnou symfonii...
Ano, takhle zpracovanou kůži ve vůni budu nosit.
A bude mi ctí a potěšním!

(jak to rozpitvat.?
Hm. Představte si třeba hladce meruňkovou šťávu, sirup, mírně sladký, zlatý, nadýchaně hustý, do něj vmíchejte mléko a vanilku, přidejte špetku šafránu pro delikátní pikanterii a zapalte si vedle sebe na stolku kadidelnici s tím nejlepším kadidlem, co jste schopni si dovolit. Kadidlo nejenže dodá hladkost, vzdušnost ale i, přestož doutná, tak chlad a melancholii...)
Luxusní kožená vůně.
Luxusní delikátnost při zachování maximální kvality a hebkosti ingrediencí.
Ano, zlatočerné zpracování flakonu je k této vůni
dokonalé!
(kvalitou zpracování mě napadají vůně od Louis Vuitton a vůně Soleil de Jeddah)

Avatar
jerry (25.11.2017 )

Sladká kůže s pižmo-šafránovým pudrem, ke které se přidal hutný neparfémovaný tělový krém a následně ještě kromě sladkého kouře i pár rozemletých datlí. Na začátku je blízká Perfume Calligraphy Saffron, ale pak už je to svébytná a hodně povedená vůně.

Avatar
Tassia (18.4.2016 )

Suchá koža v prútenom koši pripravená na spracovanie, nad ňou na šnúrach visia bylinky, sú horké a presušené na padrť. Niekto pomaly vojde na motorke, vypne motor, odchádza. Je dusné popoludnie, slnko páli na drevenú stodolu napustenú dechtom. Pre drsných chlapov na harleyoch s vetrom vo vlasoch by bola úžasná, ale neviem si ju predstaviť na žene. Po dvoch hodinách si ju už viem predstaviť aj na žene, z kože mi sála krásne vanilkové drevo a jemnulinké kadidlo.

Avatar
wendulka (03.12.2015 )

Jako fetiš se označuje kultovní předmět nebo jev přehnaného nekritického uznávání. V případě téhle vůně je to pánská kožená bunda, zasypaná hromadou ostře bylinného šafránu. Dále k ní dostanete sklenici teplého vanilkového mléka s medem. No a nakonec si k tomu zapálíte nějaká ta dřeva a sladce pryskyřičnatý styrax.