V naší databázi nejdete celkem 99367 vůní od 7770 značek a 1399 parfumérů

Fathom V Beaufort

Fathom V
unisex unisex
složení:
HLAVA: bobule jalovce, tangerinka, černý rybíz, zelené tóny, půdní tinktura
SRDCE: tymián, lilie, jasmín, ylang ylang, zázvor, římský kmín, černý pepř, mimóza
ZÁKLAD: pačuli, vetiver, větvičník, sůl, kadidlo, atlaský cedr, ambra
Tito uživatelé vůni: Mají (5) Chtějí (0) Chtějí zkusit (3)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (5):
Avatar
10. srpen 2018 alibi píše:

Fathom V vás přenese do období dušiček do květinářství plného křehkých chryzantém, kde se jejich vůně mísí s krémem, kterým jste si před odchodem z domu natřeli ruce.

To ale nebylo první, co mne při mém "aaaaach" napadlo. Moje první asociace souvisela s procházkami s naší psí slečnou Kikinou. Mým tříkilometrovým relaxem po pracovně náročných dnech, který vede podél potoka, přes pole a louky. Prohřáté louky plné drobných kvítků různých barev lákají intenzivní vůní všechny možné hmyzáky. Pole jsou zlatá, brzy budou žně. Půda v blízkosti potoka je nasáklá vodou a některé stonky už podlehly rozkladu. Závany květinové vůně i zápachu tlení promísené v jednu. Z rozkladu vyrůstající nový život. Koloběh přírody. A já, jako nenápadný pozorovatel. V úžasu.

Avatar
25. květen 2017 Cervanek píše:

Fathom V me oslovila pri zkouseni znacky v Oderu jako velmi krasna zeleno-kvetinova vune. Vlastne nejlepe, kdyz mi ji pan Vysusil prezentoval jako kvetinovku s liliemi. Okamzite po nastriku z flakonu koncem ledna, tedy v obdobi zimy jsem citila zavan cerstve sestrizenych stonku z kvetin v kvetinarstvi a s jasnou notou velkokvetych chryzantem. Jakmile vsak nastoupilo teplejsi pocasi, vune chryzantem slabla az zmizela a zacala jsem citit hlavkovy salat s koprivami.

Avatar
25. květen 2017 Martula píše:

Přála bych si být tím správným hostitelem a vnímat tuto vůni jako temnou, tajemnou a vášnivou. Bohužel v kontaktu s mou pokožkou se všechno to skvostné složení mění v polévkové koření v kombinaci s měknoucími chryzantémami, které někdo dlouho zapomněl ve váze. Nic s tím nenadělám..škoda.

Avatar
25. květen 2017 Korsičanka píše:

Temná bouře? V orgánech touhy určitě! Cvičí se mnou chryzantéma i lilie současně. A kmín. Jiné vůně můj nos zatím nerozklíčuje, ale intuitivně i fyzicky chápu, proč nad ostatními vyhrála:))) Narozdíl od dalších Beaufortových vůní, které jsem vyzkoušela v "1907"; ty jsou těžce o válečné vřavě - buď úplně, nebo tak aspoň končí. Fathom V může nosit bez obav kterákoliv svobodomyslná žena!

Avatar
25. květen 2017 wendulka píše:

Je temná jako bouře, jak jen fougere vůně dokáže být. V úvodní fázi kombinuje bobule jalovce s kuličkami černého rybízu a jehličím, rozsypanými na vlhké zemi, do níž bubnuje déšť. V srdci ukrývá ještě temnější kořenitou nálož příjemně živočišného římského kmínu, drceného černého pepře, zázvoru a rymiánu, na něž se snáší chomáčky sladké mimózy, které působí jako osvěžující závan čerstvého vzduchu ve vší té bouři, ale jen do chvíle, než ji pohltí mechový základ se zemitým pačuli, teplým kadidlem, dřevitou ambrou a vetiverem se slaným podtónem, které ji opět stáhne do svůdné temnoty.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Van Cleef & Arpels
od: wendulka, 10.prosinec 2018
Ormonde Jayne
od: wendulka, 10.prosinec 2018
Memo
od: blackviolet, 10.prosinec 2018
Aerin
od: jerry, 10.prosinec 2018
Guerlain
od: jerry, 10.prosinec 2018
Grossmith
od: ModestMourek, 10.prosinec 2018
Grossmith
od: ModestMourek, 10.prosinec 2018
Bond No. 9
od: ModestMourek, 09.prosinec 2018
Yves Saint Laurent
od: viktorka_od splavu, 09.prosinec 2018
Cacharel
od: jerry, 09.prosinec 2018
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod