databáze 126594 vůní od 8705 značek a 1652 parfumérů

Fate Woman (Extrait de Parfum) Amouage

Fate Woman (Extrait de Parfum)
značka: Amouage
parfumér: Piot, Dorothée
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: bergamot, skořice, chili, pepř
srdce: růže, narcis, jasmín, kadidlo, labdanum
základ: vanilka, kadidlo, benzoin, kastoreum, pačuli, větvičník, kůže
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
ntiti (06.8.2018 )

Někde jsem četla, že připomíná opium, trochu mě to zaskočilo, ale opravdu…hned po nástřiku – malý závan podobný Opiu jakoby ze sousední zahrady.....O­kamžitě nastupuje jemně piakntní pepř s kořením, chvíli se převalují s papričkou a bergamotem, po ustálení vystupují květiny, nejdřív hodně krásných narcisů, po něm růže s jasmínem v typickém amouage-pudru, pod ním cítím kadidlo, všechno to obaluje lehkým kouřem. Tato květinovo-kadidlová kombinace neslábne, první hodinou sílí, ale pravda, že se do prostoru příliš nešíří, spíš se drží u těla, avšak po 2 hodinách se opět z toho obláčku kolem těla, tu a tam, snad někde metr nade mnou znovu uvolnují zákmity toho mírného náznaku Opia ze sousední zahrady, po dvou hodinách vnímám vůni podobně jako ji velmi dobře popsala Wendulka29.
Dle mého soudu – vůně intimní, svádivá na večer.
Držela na mě 4 hodiny, pak jsem šla spát.

Avatar
Cervanek (18.4.2018 )

Fate Woman Extrait je velmi vzrušující, vibrující a naprosto úžasná vůně. Oproti edp má dynamičtější nástup, kratší vývoj, vynikající výdrž. Kdo má rád Fate edp, může jít bez obav do extrait. Dávám ji 5 hvězdiček ve všech kategoriích!

Avatar
wendulka (16.11.2017 )

Čistý parfém je v úvodu víc kořenitý s dominantní skořicí, pepřem a chilli bez výrazného mýdlového bergamotu edp. Rovněž zde byl utlumen indolický jasmín a příbuznost s Ubarem už není tak výrazná. Místo toho tu společně s hladkým kadidlem, labdanem, dřevem, kůží a špetkou vyniká růže a především narcis, jehož slámová vůně s kořenitými a zemitými podtóny pomáhá z extraktu skutečně vytvořit variaci na novodobé Opium bez hřebíčkového karafiátu se žloutnoucím podzimním listím a rezavým jehličím. A dokonce jde oproti koncentraci eau de parfum i o trochu víc do prostoru.