databáze 127790 vůní od 8759 značek a 1661 parfumérů

Eternity (Eau de Parfum) Calvin Klein

Eternity (Eau de Parfum)
značka: Calvin Klein
parfumér: Grojsman, Sophia
rok: 1988
určení: pro ženy
hlava: frézie, mandarinka, šalvěj
srdce: konvalinka, lilie, měsíček, narcis
základ: pačuli, santalové dřevo, ambra

design flakonu: Pierre Dinand

Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (26.12.2020 )

Divná vůně od začátku - citrusy s frézií a vodními kytkami přebíjí nějaké suché čpavé koření (něco jako zatuchlý pepř smíchaný s vyčpělým novým kořením).

Avatar
daniela (30.3.2018 )

Květinová vůně s bylinkami, ze začátku svěží a lehká, připadá mi "šampónová", typově jako 212 od C.Herrery. Dovedu si ji představit nosit jen tak, ven a odpočinkově, třeba na jarní procházku, kdy člověk nespěchá a na hodinky ani nekoukne. Vůně si jen tak lehce povlává kolem a je vlastně příjemná. Na jiné příležitosti (do práce nebo do společnosti, kdy člověku na parfému více záleží) by mi připadala vlezlá (asi ta frézie, konvalinka) a rušivá (měsíček opravdu není voňavá kytička). Po pár hodinách mi připomíná ořezané pastelky a také parfemaci dámských vložek Always Ultra, takže závěr celkový dojem moc nenapraví...

Avatar
evik77 (06.6.2017 )

Stará láska nerezaví. Nemohu si pomoci, ale stále se k ní vracím. Eternity koneckonců znamená věčnost. Vznikla prý jako důkaz lásky mezi mužem a ženou. Jako oslava citu a něhy.
Bůh kdysi stvořil muže a ženu jako jedinou bytost. A pak, aby je potrestal, je rozdělil. Od té doby muž i žena hledají svoji ideální polovičku, se kterou by se mohli spojit...
Začátek je nečekaně svěží. Poté se vyvíjí trochu monotónně, ale pro mě velmi pěkně - kombinace vůně napůl květinové a napůl bylinné. Nečekejte ulepenou přeslazenou šalvěj, ze které Vám bude šoufl, jako v Ange Ou Demon. Eternity je spíš polštář naplněný kvítím a bylinami pro odpolední odpočinek. Když ji potkáte v davu, nespletete si ji s žádnou jinou.