databáze 130107 vůní od 8891 značek a 1678 parfumérů

Essence of John Galliano Diptyque

Essence of John Galliano
značka: Diptyque
parfumér: Giacobetti, Olivia
rok: 0
určení: unisex
složení: kouř, kůže, dřevo, kadidlo

bytová vůně

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (1)
Avatar
alibi (29.3.2019 )

Představte si srub někde na odlehlém místě v lese. Není prostorný, a to, že je přeplněný loveckými trofejemi, ho ještě zmenšuje. Ale díky tomu se dá i malým krbem rychle vytopit. Nemá koupelnu, přesto je v něm to důležité, co chlap občas potřebuje - klid. Drobné nepohodlí je vyváženo tím, že sem žádná ženská dobrovolně nepojede. Ráno, když oheň vyhasne, je chladno. Rozhrábne doutnající uhlíky v krbu, ale plameny už se mu oživit nepodaří. Oblékne si košili načichlou dýmem. Usměje se, ještě je z ní slabě cítit její aviváž. Však on se k ní vrátí, do civilizace, ale teď je tady, sám, drsný pionýr. Obleče si koženou bundu a při odchodu ve dveřích ještě sáhne po pažbě pušky.

Doutnající uhlíky a hrubá kůže - dva velmi mužné, drsné a temné atributy, jsou prosvětleny měkkým jemným podprahově sladkým květinovým a bylinným tónem a to vše spojuje dohromady živočišné i prádlově čisté pižmo. Je potřeba s ní opatrně, je velmi rozpínavá.

Prý to někdo nosí i na kůži, ale popravdě - to si neumím ani představit. A nenapadá mě ani, kde bych vůni použila jako bytový parfém. Jedině snad, jak řekla Lea - majitelka flakónu, ze kterého mám odstřik: "kdybych si postavila nový srub a chtěla mu dát patinu staré lovecké chaty".

Původně jsem chtěla napsat, že se stala jedničkou z mnou zkoušených nejdivnějších vůní, přesto se teď zdráhám, a stále mě to nutí k ní čichat.