databáze 117073 vůní od 8401 značek a 1581 parfumérů

Eau Parfumée au thé noir Bvlgari / Bulgari

Eau Parfumée au thé noir
značka: Bvlgari / Bulgari
parfumér: Cavallier-Belletrud, Jacques
rok: 2015
určení: unisex
složení: černý čaj, tabák, damašská růže, oud, pačuli, dřevité tóny, kůže
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (03.8.2019 )

Silný černý čaj se mihnul jen na úplném začátku. Pak už jen čerstvě vydělaná kůže i se zbytkem původního "majitele", odložená na dohled od doutnající pneumatiky (že by vzpomínka na Black?). Ovocně pižmová růže se snažila o získání pozornosti, leč marně. První vůně z řady Eau Parfumée au Thé, kde čaj hraje podružnou roli - spíš to vyznívá jako pokus o arabku, protože "kdo nemá v portfoliu oudovou vůni, ten jako by nebyl".

Avatar
wendulka (21.4.2017 )

Na začátku se skutečně připomene šálek aromatického kouřového čaje od motorkáře v kožené kombinéze z již skončeného Black, Je rovněž osvěžený pár kapkami bergamotové šťávy, jenom je navíc doplněný špetkou oudu, který ji lehce posouvá orientálnějším směrem. I tady je vám nabídnuta rudá růže, jen tahle je ovocnější. Místo cedru nabízí obecné dřevité tóny a místo vanilky zemitost pačuli. To by samo o sobě nevadilo, ovšem intenzitou a výdrží se bohužel Black nemůže rovnat.

Avatar
Fleur (12.10.2016 )

Tento černý čaj poctivě obsahuje vše, co uvádí složení. Na začátku se mihne i troška kouřícího asfaltu a tavící se pneumatiky, která připomene Bvlgari Black, ale potom rozkvete tmavá růže se špetkou oudu. Vůně se oblékne do koženého kabátu, ale nechá si ho rozepnutý, takže kůže nic neschová, všechny složky povlávají kolem. Má to ovšem jeden háček, a tím je koncentrace EdC: tam, kde bychom vzhledem k charakteru složení čekali hutnou, líně se odvíjející vůni, přichází perlivá sprška. Díky čaji si uchovává svěžest a suchost všech "Au Thé..." od Bvlgari, ovšem výdrž a sillage opravdu odpovídá Eau de Cologne, ačkoliv jde o výrazově velmi neotřelou vůni v dané kategorii.