databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Eau de Gaga 001 Lady Gaga

Eau de Gaga 001
značka: Lady Gaga
parfumér:
rok: 2014
určení: pro ženy
hlava: limetka
srdce: bílá fialka
základ: kůže, dřevité tóny
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
euridike (27.5.2022 )

Tady máme hned několik dobrých zpráv vespolek.

První - tohle rozhodně není nějaká taková přitrapnělá mainstream chichi, ahojky citrusovka /díky, Miru...!/. Tohle je pěkná, zeleně nahořklá citrusová kolínská. Sytá. A velká.

Druhá - čas oponou trhnul a cena Eau de Gaga nám spadla na lidových sto padesát korun v nějaké té akci, a to se vyplatí.

Třetí - nejpodstatnější - tohle fakt není špatné, vážně, ne jako Fame Lady Gaga, sladce ulepená pačuliovka, která je navíc trochu sviňosaurus, protože děsně barví. Eau de Gaga je přímá, na nic si nehraje, žádné třpytky a flitry a glitry a latex tady nenajdete, jen nálož hořkokyselých citrusů, sladce pryskyřičného dřeva, schnoucí trávy /normální trávu mám na mysli/ a dobře, jestli chcete, říkejte tomu fialky, pro mě za mě, klidně, nějaké pěkné jemné květy tam prostě jsou. A fertig. Stačí. Za mě dobrý. Beru.

Avatar
jerry (18.2.2015 )

Citrusově dřevitá vůně s jemným čerstvým senem. Podoba s cK one je velmi zřetelná. Není špatná, ale je to něco, co už tady mockrát bylo - s ohledem na předraženost je lepší volbou přímo cK one nebo ze stejné kategorie např. Tuscan Soul či cK Be.

Avatar
Hoolinkah (10.1.2015 )

V první fázi prvoplánově nahořkle citrusová, později se přidá nějaký ten květ a bylina. Ovšem žádný bonbon, ani chemie. Celkové shrnutí: příjemně překvapilo. Na druhou stranu, taková - typově stejná - Tuscan Soul je krapet propracovanější a zhruba za stejné peníze...
Nehodnotila bych jich ji jako primárně ženskou, podle mě by se dala bez problémů zařadit jako unisex. Flakon, snažící se připomínat moderní nikovky (a ani naživo není vůbec ošklivý), vzhledově příliš nekoresponduje s obsahem. Čekala bych, že k té kůži bude přimíchané spíš kadidlo nebo třeba tabák oslazený benzoinem. Místo toho mě čekala svěží letní kolínská. Marketngově je to tedy takový dort upečený pejskem a kočičkou a nejsem si jistá, jestli to je vzhledem k cílové skupině dobrý tah. Ale na to si se zájmem počkám. Opravdu.