databáze 119970 vůní od 8501 značek a 1607 parfumérů

Douglas Hannant (Eau de Parfum) Robert Piguet

Douglas Hannant (Eau de Parfum)
značka: Robert Piguet
parfumér: Guichard, Aurélien
rok: 2011
určení: pro ženy
hlava: pomerančový květ, hruška, gardénie
srdce: tuberóza
základ: jasmín, santal, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
teena-s (20.9.2020 )

...přečtu si úhledný ruční nápis na julině...ježíš drogerka má vlastní voňavku?proboha a proč Harant? nauč se číst blbe a rozšiř si parfémové obzory,by ti Robert dal... Obsahuje složky které mám za neutrální až na ten zpropadený pomkvět ,který většinou mocným mávnutím pestíku zabije svoje soupeře na bitevním poli výparu... Něco shnilého ve státě hruškojasmínovém tak to vyperem v L'Aimantu,marmeládová ulepenost říznutá pižmosantalem, nechám ji sušit na sluníčku a "let sniff" do čeho pak nám vyvane lák jeden okurkový

Avatar
wendulka (18.4.2015 )

Je pojmenovaná po známém americkém módním návrháři z New Yorku, se v roce 2011 stala první samostatnou vůní značky, u níž nešlo o žádnou reedici. I tak si nelze nevšimnout určité inspirace právě Fracasem. Bergamot byl místo mandarinky doplněn svěžestí pomerančového květu a teprve napůl zralou hruškou. Hyacint vystřídala krémovější gardénie.

Nejspíš záslouhou jí a ostatních složek tu samotná tuberóza působí dost dlouhou dobu sama o sobě o kapku zeleněji a svěžeji, avšak ani ona nakonec nepostrádá vůni čerstvě uvařené meruňkové marmelády. Základ sice postrádá tóny chypre, přesto se pižmu se santalem daří stejně jako v případě její předchůdkyně vytvořit z Douglas Hannant hebkou, sametově květinovou vůni, jen mnohem víc vzdušnější, ale především stále dospělou.