databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Dorina Dorin

Dorina
značka: Dorin
parfumér:
rok: 2015
určení: pro ženy
hlava: rýžový pudr, , růže, aldehydy
srdce: kosatec, vodní jasmín, fialka
základ: vetiver, cedr, otočník, pižmo, tonka, kosatec, pryskyřice
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
viktorka_od splavu (24.5.2021 )

toaletní stolek, takový ten se džbánem a umyvadlem
na mramorové desce vyskládané kartáče z přírodního dřeva a štětin
intenzivní mýdlo
kosatcové mýdlo
mýdlový kosatec
nádherná sytá kosatcová vůně, s jemným chladivým rýžovým pudrem
malinko živočišna, to asi ty přírodní štětiny... se stopami pižma původního majitele chlupů:-P
no ne tahle kráska fakt není stvořená pro nejapné vtípky, Dáma bez špetky smyslu pro humor, Paní čistá, dokonalá a úhledná. Krasavice.

Avatar
teena-s (04.3.2021 )

Oblá fialkově bonbonková téměř guerlainovská kráska na úvod,grácie s ladnými pomalými pohyby,žádné hystrické záškuby,uhlazenost,krémová vláčnost,štíhlá šíje,sametová pleť bez chybičky ukrytá po benátskou maskou s pírky a flitry,pomněnkově modré oči,napudrovaná tvář,chladná a přesto sálá,hlavu má v oblacích avšak k zemi je těsně připoutána,sládne a hutní
(podobnost s mými oblíbenci Ibitira-růže vanilka,Int.So Iris Montale-dřevo pižmo,Violet Blonde-jasmín a iris z různých Chanelů ji řadí mezi favority v kosatcových vůních)

Avatar
blackviolet (21.1.2020 )

Už od prvního okamžku je zřejmé, že se jedná o kvalitně zpracovanou klasickou vůni. Aldehydová a pižmová květinovka, ve které se po mezihře růže prosadí hlavně kosatec. Kosatec jak má být, máslový a pudrový se zeleným fialkovým podtónem. Klasika. Pudrová stránka dominuje posílená i vanilkovým otočníkem. Teprve ke konci se přidá i pryskyřice, vetiver a dřevo a ta kombinace kosatce s vetiverem, dřevem a trochou čistého chladného pižma trochu připomíná Iris Silver Mist.

Avatar
Martula (09.1.2020 )

Luxusní kosatec. Kosatec pudrově vzdušný, bleděmodrý. Zároveň i kosatec temně fialový, dekadentní, sládnoucí do podoby krémového líčidla a rtěnky. Ostatní složky jen dokreslují jeho krásu. Heliotrop zjemňuje kontury, malá trocha aldehydů odlehčuje, tonka a pryskyřice dodávají hloubku. Čistý parfém v kouzelném flakonku, s intenzitou odpovídající této koncentraci. Parfém s velkým "P".