databáze 124310 vůní od 8629 značek a 1632 parfumérů

Des clous pour une pelure Serge Lutens

Des clous pour une pelure
značka: Serge Lutens
parfumér:
rok: 2020
určení: unisex
hlava: pomerančová kůra
srdce: hřebíček
základ: muškátový oříšek

kolekce Les Eaux de Politesse

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Miru (31.12.2020 )

yes - pomerančová kůra. Autentická.
yes - po chvilince paradoxně zjemněná a současně ozvláštněná hřebíčkem
yes - citrony a mýdlo a podprahově něco zahřívajícího a změkčujícího v jinak chladivé a osvěžující sprše
Vůně k moři, a do veder, na letní večery, do těžkého vzduchu diskoték jako překvapení, do bílé strohé košile či minimalistického kostýmu jako rebelie.
Dobré. Fakt jo.
(výdrž směšná, intenzita jakbysmet)

Avatar
wendulka (28.11.2020 )

Že je v rámci momentálních protikoronavirových opatření zakázáno popíjení alkoholu na veřejnosti? Nevadí. Stačí sáhnout po Des clous pour une pelure. Voní totiž jako Žába neboli modré Curacao s pomerančovým džusem. Serge nám do něj akorát navíc zamíchal hřebíček a nastrouhaný muškátový oříšek. Jenže by to asi nebyl Lutens, aby zůstal v líbivé poloze, takže netrvá dlouho a z Žáby se nakonec vyklube Stará myslivecká s ginem a vodou po holení, kterou zmiňuje v recenzi andry. Tak na zdraví!

Avatar
andry (27.9.2020 )

Mně normálně nevadí nelíbivé vůně, hledám v nich to kreativní vyjádření, ocením objektivně dobré zpracování, i když to není "můj styl"... Ale tohle na sebe už nikdy nechci dát!!! Hřebíčková pálenka typu Stará myslivecká křížená s ginem a ta pomerančová kůra je taková nahořklá a sterilní... Dokonce s nějakou tou vodou po holení ala Quorum... A ten alkoholový odér, co se kolem line - to je jak když jedete ráno v šalině poblíž někoho, kdo už stihnul pár panáků. Velké NE, obrací se mi z ní žaludek.

Avatar
blackviolet (24.5.2020 )

Modrá jako obloha. Ale plná pomerančové a mandarinkové šťávy, oranžové a zelené pomerančové kůry, čerstvé olejovité a usušené aromatické. Do pomerančů a mandarinek jsou zapíchané hřebíčky jako to známe z vánočních dekorací. Ale tady je ještě dřevitý muškátový oříšek. To je všechno a je to pěkné.
Vlastně to úplně tak všechno není, vůně má excelentní celodenní výdrž, jenomže bez těch pomerančů, jen v podobě dřevitého oříšku s hřebíčkem.