databáze 115491 vůní od 8360 značek a 1572 parfumérů

Delina Parfums de Marly

Delina
značka: Parfums de Marly
parfumér: Bisch, Quentin
rok: 2017
určení: pro ženy
hlava: liči, rebarbora, bergamot, muškátový oříšek
srdce: turecká růže, konvalinka, pivoňka
základ: vanilka, bílé pižmo, kašmeran, dřeva, kadidlo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (20.12.2019 )

Svěží ovocné entrée s pivoňkou pod vodní sprškou mi připomnělo Euphorii Blossom. Ovoce ustoupilo a pivoňka se smísila se sytou růžovou růží a svěží konvalinkou a vše zalila sladká tsunami. Není špatná, ale od nikovky bych čekala nesrovnatelně víc (až tedy na výdrž - ta je excelentní).

Avatar
wendulka (23.10.2018 )

Ano, mladší svěžejší setra Deliny Exclusif - geny ovocné turecké růže se nezapřou. Je bezstarostná, protože ještě není svázaná společenskou etiketou, bankety, večírky, make-up, šperky jsou jí zatím cizí. Jen tu a tam ji zahlédnete, jak v kuchyni tajně usrkává ze sklenky šampaňského. Nejradši nosí vzdušné letní šaty, vlasy nosí zásadně rozpuštěné a miluje procházky po pláži a skotačení ve vlnách.

Avatar
Martula (01.9.2018 )

Mladší sestra. Má svěží pleť a vlasy jí vlají kolem tváře, když se projíždí na svém grošovaném koníkovi po zámeckém parku. Obléká se ráda do bílé barvy, protože v bílé má pocit volnosti. Je radostná a plná očekávání..celý život před sebou a těšení na každý nový den.

Růžová poupata a pivoňky ztěžklé ranní rosou, svěží rebarbora a natrpklé liči, v základu trochu tělového pižma. Vůně svěží a zároveň provokující. Jako lehké bílé šaty, pod kterými prosvítá prádlo a opálená pokožka.

Avatar
blackviolet (23.12.2017 )

Rebarborový dezert s neroli a sladkou ovocnou pěnou, naservírovaný s vanilkovým krémem. Naštěstí sladkost ustupuje a do vanilkového krému padají okvětní plátky pivoněk, růže a usušených růží z potpourri. Nakonec ovocně květinový a vanilkový krém doplní ještě dřevitý kašmeran.