databáze 110081 vůní od 8222 značek a 1531 parfumérů

Dancing On The Moon Maison Martin Margiela

Dancing On The Moon
značka: Maison Martin Margiela
parfumér:
rok: 2016
určení: unisex
hlava: aldehydy, durman
srdce: jasmín sambac, plumérie, kosatec
základ: kašmeran, pravá ambra, pižmo, vanilka

REPLICA COLLECTION - REPRODUCTION OF FAMILIAR FANTASIES

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
blackviolet (15.9.2019 )

Pižmová bílokvětinovka, která by se hodila možná spíž na pláž než na měsíc. Pokud to tedy není myšleno tak, že se má jednat o moonflower, tedy bílé květiny kvetoucí v noci jako třeba tuberóza. Tak ta tady není. Ale mýdlové aldehydy s tropickou sladkou plumérií, kokosem a zeleným jasmínem, rozpouštějící se v krémovém pižmu a kašmeranu, kterým se tady opravdu nešetřilo.

Avatar
Martula (03.8.2019 )

Tohle není Tanec na měsíci, ale tanec v měsíčním světle. Za úplňku, při slunovratu, v noci plné čar a pohanských kouzel. Tohle je tanec jedovatého durmanu a opojného tiaré, ze kterého se zatočí hlava a přivodí sladké mdloby. Pro mě tropicky vyznívající bílokvětinovka s vanilkou, hodně krémová, sladkost drží na uzdě datura. Bílá magie a nebo bolehlav - bude to individuální..já se hlásím k té magii.

Avatar
wendulka (05.1.2017 )

Při takovém názvu jsem čekala nějakou lehounkou aldehydovku, která by dokázala navodit pocit beztíže. Místo toho ale na mně vybafla kokosová tuberóza z Lutensovy Datura Noir s ne úplně nejlehčími aldehydy, zeleným jasmínem a medovou plumérií. Dancing on the Moon má ovšem v základu kromě vanilky a bílého pižma navíc hřejivý kašmeran s balzamickou ambrou, což mě o to víc zaráží, protože Měsíc mám spojený spíš s představou něčeho chladného, rozhodně ne s teplou bílokvětinovkou.