databáze 141130 vůní od 9432 značek a 1798 parfumérů

Cuir Soyeux Francesca Bianchi

Cuir Soyeux
značka: Francesca Bianchi
parfumér: Bianchi, Francesca
rok: 2019
určení: unisex
složení: narcis, magnólie, kosatec, pižmo, otočník, vanilka, labdanum, santalové dřevo, kůže

vytvořená exkluzivně pro Perfume Lounge

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (06.11.2020 )

Tohle je parfémový kolotoč - sladce kouřová pryskyřice promíchaná s kosatcovým pudrem, do toho zakouřená kůže. Postupně se vloudily vanilkově krémové jemné květiny s kapičkou kyselkavosti a kůže se stáhla do pozadí spíše v podobě bílého semiše. A najednou gejzír v podobě čerstvě vyleštěného nábytku, který se pomalu změnil v pudr snášející se pomalu k zemi. Je to zároveň prach, krém, pudr, samet, hedvábí....zkrátka kolotoč.

Avatar
wendulka (06.6.2020 )

Přivítá vás lahodným máslovým kosatcem s citrusově svěží magnólií a labdanově zakouřenou kůží. Tu po rozvonění zkropí perlivě sladké kapky nektaru z otočníku a vločkami jemného bílého pižma a promění ji v chladivě hedvábnou. Magnólii vystřídá narcis s vůní sušeného tabáku a sena a vanilkově mléčný santal zase přináší plnotučnou hutnost. To, že ji bídná Francesca vyrobila jen jako limitku je přímo trestuhodné!!!

Avatar
Martula (12.1.2020 )

Sametový semiš. Kožené tóny jsou od začátku spojeny s květinovými, kosatec hraje prim. V doprovodu příjemně svěží magnolie a kořenité vůně narcisů. Pudrový poprašek s mléčným santalem vše změkčuje a zakončuje vůni sametovou stopou. Velmi ženská, velmi elegantní.

Avatar
blackviolet (12.12.2019 )

Kdo čeká kůži a kosatec, ten se jich tady dočká. Přesně podle osvědčeného receptu Francesky. Máslový kosatec má v závěsu hned od začátku kožený tón, zpočátku odlehčený citrusovou magnólií. Vše se potom zahalí do pudrového obláčku ze semišového labdana, vanilkového otočníku s lehkým květinovým podkresem narcisů a santalového prachu. Kůže v něm ale zůstává až do konce, hebká jako hedvábí klouzající po napudrovaném těle.
Škoda, že je to jen limitka.