databáze 116743 vůní od 8385 značek a 1580 parfumérů

Cuir Soyeux Francesca Bianchi

Cuir Soyeux
značka: Francesca Bianchi
parfumér: Bianchi, Francesca
rok: 2019
určení: unisex
složení: narcis, magnólie, kosatec, pižmo, otočník, vanilka, labdanum, santalové dřevo, kůže

vytvořená exkluzivně pro Perfume Lounge

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
wendulka (06.6.2020 )

Přivítá vás lahodným máslovým kosatcem s citrusově svěží magnólií a labdanově zakouřenou kůží. Tu po rozvonění zkropí perlivě sladké kapky nektaru z otočníku a vločkami jemného bílého pižma a promění ji v chladivě hedvábnou. Magnólii vystřídá narcis s vůní sušeného tabáku a sena a vanilkově mléčný santal zase přináší plnotučnou hutnost. To, že ji bídná Francesca vyrobila jen jako limitku je přímo trestuhodné!!!

Avatar
Martula (12.1.2020 )

Sametový semiš. Kožené tóny jsou od začátku spojeny s květinovými, kosatec hraje prim. V doprovodu příjemně svěží magnolie a kořenité vůně narcisů. Pudrový poprašek s mléčným santalem vše změkčuje a zakončuje vůni sametovou stopou. Velmi ženská, velmi elegantní.

Avatar
blackviolet (12.12.2019 )

Kdo čeká kůži a kosatec, ten se jich tady dočká. Přesně podle osvědčeného receptu Francesky. Máslový kosatec má v závěsu hned od začátku kožený tón, zpočátku odlehčený citrusovou magnólií. Vše se potom zahalí do pudrového obláčku ze semišového labdana, vanilkového otočníku s lehkým květinovým podkresem narcisů a santalového prachu. Kůže v něm ale zůstává až do konce, hebká jako hedvábí klouzající po napudrovaném těle.
Škoda, že je to jen limitka.