databáze 124140 vůní od 8625 značek a 1632 parfumérů

Cuir Fétiche Maître Parfumeur et Gantier

Cuir Fétiche
značka: Maître Parfumeur et Gantier
parfumér: Millet Lage, Jean-Paul
rok: 2011
určení: pro ženy
hlava: bergamot, růžová pelargónie, červená mandarinka, citrón
srdce: kosatec, jasmín, kůže, růže, ylang ylang
základ: pravá ambra, pižmo, pačuli, santalové dřevo

kolekce Les Accords Mysteres

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Martula (10.11.2019 )

Ten název je rozhodně zavádějící. Čekala jsem koženou pecku a nic takového se nekoná. Ano, jemný semišový tón tuto vůni provází od začátku až do konce. Hlavní jsou ale květinové tóny a pačuli, chypre klasika. A docela výrazná ambra v základu. V každém případě moderně zpracovaná a nadčasová vůně na téma starých dobrých chypre z dob před reformulacemi.

Avatar
wendulka (16.1.2019 )

Je delikátně zpracovanou koženou vůní, v níž tato složka nehraje zase až tak výraznou roli, jak by se možná podle názvu mohlo zdát. Jsou to spíše kožené rukavičky, které uchopily květinový puget s citrusově kořenitou růžovou pelargónií, růží, máslovým ylangem s vůní přezrálých banánů a pár kvítky jasmínu, oloupaly červenou mandarinku a následně šly natrhat několik zemitých kosatců přímo na záhon, abychom je nakonec očištěné vrátily do dřevěného toaletního stolku hned vedle pudřenky.

Avatar
blackviolet (25.1.2018 )

Cuir Fétiche je možná trochu zavádějící název, tato kůže je květinová a elegantní, i když současně vábivá a svůdná. Jemný kožený tón nás provází po celou dobu, zprvu je kořenitý s pelargónií a bergamotem a vzápětí nás překvapí bohatá květinová chypre s ylang ylangem, růží s pačuli a jasmínem, zahuštěná teplou živočišnou ambrou. Nakonec je kůže, ted už spíš semišová, zahalená do obláčku z krémového santalu, pudrového kosatce a vanilkového balzámu.

Avatar
barbucha (06.5.2015 )

Klame tělem, resp. názvem. Kůži přeprala ambra! K tomu pižmo s růží. Takže hodně nasládlá pecka... a pořádnej držák!