V naší databázi nejdete celkem 101150 vůní od 7874 značek a 1427 parfumérů

Cuir Beluga Guerlain

Cuir Beluga
pro ženy pro ženy
složení:
HLAVA: mandarinka, aldehydy, slaměnka
SRDCE: kožené tóny, otočník
ZÁKLAD: ambra, vanilka
doplňující informace:

kolekce L'Art et la Matiere

Tito uživatelé vůni: Mají (68) Chtějí (5) Chtějí zkusit (5)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (3):
Avatar
14. duben 2018 Dalia píše:

Překročím stín a už tam jsem
jsem tam
kde jedním život je i sen …

Tisíceré pohlazení slunečních paprsků ukryté ve šťávou nalitých měsíčcích mandarinky, které se pozvolna noří do našlehaného vanilkového krému. Nechám se svést touhou ochutnat a zároveň se těším veškerou laskavostí dlouhého léta vetkanou do barevných hlaviček slaměnek. Příslib podzimu o barvách, vůních a mlhavých ránech, v nichž i čas zleniví, zažene smutek po konci horkých dní a něco uvnitř mě opět rozezní strunu radosti.
Impresionisticky laděná vanilková něha podbarvená kouzelnou kořenitě bylinnou stopou, jantarovou ambrou a bělostnou jemňounkou kůží.

Avatar
13. září 2017 alibi píše:

Cuir = kůže. A Beluga je co? Zní mi to nějak povědomě. Jako Husákovo dítě jsem měla ve škole povinně ruštinu. Že by odkaz na ruské bohatýry a jejich bílé koně? To se mi moc nezdá. Vůně je krotká, neanimální. Tož googlím. Běluha je bílá velryba a její jméno v názvu "odkazuje na hladký a jemný vzhled" protože prý Olivier Polge chtěl vystihnout bílou kůži. Údajně obsahuje pouze 15 složek.

To co cítím já, se dá shrnout jednoduše - jako bych si přivoněla ke své kůži umyté krémovým vanilkovým sprcháčem. Tahle oblá vanilka ale není nudná a to díky jemné kůži, suchým květům slaměnky a ambrovému poprašku. Nikdy jsem nevěřila, že to někdy řeknu, kůži ve vůních nesnáším zrovna dobře, ale tady bych jí uvítala více. Do prostoru se Cuir Beluga zrovna nedere a výdrž - posuzuju ze vzorku - je slabší. Tedy rozhodně slabší než Jicky, kterou mám na druhé ruce, abych obě vanilky porovnala.

Avatar
08. duben 2016 wendulka píše:

Je pro mne jednou z nejkrásnějších vanilkových vůní vůbec, která mě i přes svojí intimitu pořád baví. Podobně, jak to kdysi zmiňovala Miru, i já v úvodu cítím vůni cukrových krystalků z vnitřku rumových pralinek i se samotnou náplní, kterou má pravděpodobně na svědomí kombinace aldehydů, mandarinky, coca-colových tónů otočníku a slaměnky. Potom už nastupuje samotná mléčná vanilka s mandlovým marcipánem a balsamickou ambrou. Teprve po delším rozvonění lze kdesi v pozadí tušit nepatrný náznak měkounkého semiše se špetkou bílého pižma, ale primárně je to prostě pořád hlavně pudrově vanilková vůně, kterou nadšeně přijímá i parfémově nepolíbené okolí.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Tom Ford
od: daniela, 17.únor 2019
Guerlain
od: ModestMourek, 17.únor 2019
Stéphane Humbert Lucas 777
od: wendulka, 17.únor 2019
Guerlain
od: domenica, 17.únor 2019
Tauerville
od: Cervanek, 17.únor 2019
Sana Jardin
od: wendulka, 16.únor 2019
Parle Moi de Parfum
od: wendulka, 16.únor 2019
Tom Ford
od: Beverly, 16.únor 2019
Roger & Gallet
od: jerry, 16.únor 2019
Guerlain
od: jerry, 16.únor 2019
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod