databáze 145479 vůní od 9613 značek a 1830 parfumérů

Cricket Song (Eau de Parfum) Floraïku

Cricket Song (Eau de Parfum)
značka: Floraïku
parfumér: Labbé, Sophie , Massenet, Alienor
rok: 2017
určení: unisex
hlava: bergamot
srdce: magnólie
základ: vetiver

kolekce Enigmatic Flowers

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Renusatko (16.8.2022 )

Krásná vůně bílých květin. Mimo magnólie cítím i indolický jasmín, který čím dál víc převládá. Nic víc, nic méně už potom necítím.

Avatar
Fleur (08.8.2022 )

Magnólie je až příliš přímočará a průrazná, spolčila se s jasmínem a dalšími omamnými květinami, v jednu chvíli se dokonce připojil i leknín, vlastně spíš voda z leknínového jezírka s mokrou vůní vodních řas a kořenů. Krásná je až z uctivého odstupu několika hodin, kdy zjemní a ukáže citrusové špičky květů.

Avatar
slniecko (28.1.2021 )

Hm, vôňa, akú by som rozhodne zo zložiek neočakávala. Bergamot...chcela som napísať, že ma obišiel, ale nie,neobišiel, len neurobil svoje typické horkocitrusové entrée, len spolu s vetiverom uzemnili kvetinovú magnóliu ako závažie héliový balónik. Výsledkom je skôr ťažšia kvetinová vôňa s jemne staromódnym nádychom. Neskôr získava zaujímavý medový podtón. Dáma hrajúca kriket? Môže byť.

With light
Konvalinka trochu sa hrajúca na vodný hyacint chvíľu pôsobí, že to celé posunie do úplne iných vôd, potom že teda nie a potom zase že teda vlastne hej. Proste, chvíľu sa popoťahujú s tou kvetinovomedovou polohou a nakoniec to vyriešia skorokompromisom, kde teda konvalinka vyhráva, ale len o prsia. Výsledok je dosť iný než pôvodná vôňa, ale zase pôsobí rozkošne starosvetsky.

Avatar
euridike (03.4.2020 )

Ten drobný, tichý, s houslemi, tam venku, ve tmě, hraje tiše, aby překlenul noc, dovedl svět k úsvitu. Ten tón je táhle něžný a melancholický, však dost silný a pevný na to, aby unesl mléčnou vůni dozrávajících magnolií. Lyrická vůně tiché letní noci.