databáze 143478 vůní od 9510 značek a 1813 parfumérů

Coeur de Jardin / Cœur de Jardin Miller Harris

Coeur de Jardin / Cœur de Jardin
značka: Miller Harris
parfumér: Santorini, Jean-Michel , Saramito, Michele
rok: 2015
určení: pro ženy
hlava: hruška, italský bergamot, broskev, citrón
srdce: jasmín, tuberóza, turecká růže
základ: ambra, pižmo, kosatcové máslo, mech, pačuli
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
Mitzi (30.6.2021 )

Něžná růže s hruškou, broskví a pižmem ve stylu Idylle EdT nebo asi ještě víc mi evokuje Petite Chérie od Annick Goutal. Výdrž je u těchto vůní tradičně krátká, ale jsou potěchou pro nos i pro duši.

Avatar
wendulka (07.3.2016 )

Začátek se podobně jako u Poirier d´un Soir nese v hruškovém úvodu jen s tím rozdílem, že tahle hruška je zelená, trochu natrpklá, jak ještě není úplně stoprocentně zralá, ale díky osvěžení bergamotem a citrónem působí přesto měkce a dokonce pustí nějakou šťávu. Zhruba tak nějak bych si dokázala představit novou AA Pera Granita. Problém je, že tady ta hruška vydrží ještě kratší dobu, přesněji řečeno během čtvrt hodiny zmizí jak pára nad hrncem.

Coeur de Jardin se totiž poté změní v zelenou, i když krotkou tuberózu, jemně podbarvenou ovocným jasmínem a růží. Vzdušný mechový základ s dobře zapracovanou pačuli a popraškem bílého pižma pak vůni nasměruje k osvěžující moderní chypre. Ne, že by to nebyla dobrá vůně, jenže hrušková je moc málo a pokud jde o tuberózu, Lyn Harris s Noix de Tuberéuse ovedla podle mě mnohem lepší práci.