databáze 142566 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Coco Mademoiselle (Eau de Parfum Intense) Chanel

Coco Mademoiselle (Eau de Parfum Intense)
značka: Chanel
parfumér: Polge, Olivier
rok: 2018
určení: pro ženy
hlava: sicilský pomeranč, kalábrijský bergamot
srdce: růže, jasmín
základ: pačuli, tonka, madagaskarská vanilka
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Dalia (06.5.2019 )

V podvečer léta …

Do bronzova laděné teplo, které se příjemně opírá do mé kůže vonící ovocem s vanilkou. A kovové odlesky, v nichž se zrcadlí zbytky slunečních paprsků, když vzduch pomalu těžkne přicházejícím večerem. Ovocná sladkost se mísí s kořenitou zemitostí, vůně růží se nese v zajetí lehkého vánku a tam kousek dál už cítím bílé mámení jasmínu, který mi šeptá pohádku jedné letní noci …

Avatar
slniecko (30.9.2018 )

Veľmi príjemné prekvapenie. Kríženec Coco M. a Coco Noir s väčšou intenzitou. Horkastý začiatok okamžite evokujúci Coco Noir posstupne prejde do elegantných kvetov s pačuli z Coco Mademoiselle. Akurát tu sú akoby trošku strohejšie, "upratanejšie. Ak mi pôvodná Coco M. príde elegantná, aj keď krotká a dievčenská, táto mi príde výraznejšia, ale dospelejšia. Proste tá istá slečna, len už staršia a vyspelejšia.

Avatar
jerry (02.5.2018 )

Je to stará dobrá Coco M. s větším množstvím suché prachové pačuli na začátku i na konci, ale zároveň i s větší dávkou svěžesti, která neměla v určitém momentu daleko od aviváže. Celkově vzato je halasnější a vyznívá laciněji než klasická C.M. (je taková "kolotočová").