databáze 106717 vůní od 8089 značek a 1482 parfumérů

Chocolate Greedy Montale Paris

Chocolate Greedy
značka: Montale Paris
parfumér: Montale, Pierre
rok: 0
určení: pro ženy
složení: moka káva, hořký pomeranč, kakaový krém, vanilka z Madagaskaru
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
alibi (07.9.2017 )

Jdu kolem cukrárny a ve výloze tolik dobrot. Zahřeším? Holky říkaly, že z hořké čokolády se nepřibírá. Snad dokonce hubne. Půjdu hubnout! Prosím si hořké čokoládové lanýže a kávu. První kousky - v té čokoládě je tolik kakaa, až se mi práší od pusy. Musím to zapít kávičkou. Ještě, že jsem si dala prozíravě kapučino a ne černou. Zdolávám další luxusní hořkou pralinku. Proboha, proč jsem si objednávala té čokolády tolik? Prosím Vás, zabalte mi to sebou. Odcházím a čokoláda mi leze ušima. Po chvíli se přistihuju, že okusuju celofán. Fuj, co blbnu! Proč jsem to vlastně nesnědla všechno? Neodolám a rozbalím. Ta prodavačka je ale husa, zabalila mi tam lázeňské oplatky. A koukám, že malinko připálené. ...

No po tomhle se rozhodně nehubne. Mám pořád chuť tu čokoládu sníst. Ještě, že není žádná v dosahu a vzorek vypít nehodlám. Je to vůně pro hubnoucí masochisty. A ten celofán tam opravdu cítím.

Avatar
wendulka (28.4.2015 )

Rádi občas mlsáte? Chocolate Greedy k tomu přímo vybízí. Mně osobně vždy hned po nástřiku naskočí nugátová pochoutka Zora, kterou jsem si jako kupovala jako malá. Vzápětí je přelita hořkým pomerančovým likérem, který se pomalinku stočí do podoby kandovaného ovoce.

Po rozvonění nastává další zlom: kakaový krém, přesně takový, jakým mi babička slepovala korpusy mých narozeninových dortů. Úplně cítím v puse tu chuť. A aby toho nebylo málo, v závěru tu máme ještě čokoládovou polevu, na níž se snáší několik snítek vanilkovo-kakaového prachu.