V naší databázi nejdete celkem 88543 vůní od 7248 značek a 1269 parfumérů

Chateau Krigler 12 Krigler

Chateau Krigler 12
unisex unisex
složení:
konvalinka, mimóza, bílé pižmo, růže
Tito uživatelé vůni: Mají (12) Chtějí (1) Chtějí zkusit (2)
Diskuze:
Krigler (Značky)
Komentáře Komentáře k vůni (5):
Avatar
03. únor 2018 slniecko píše:

Úvod trošku ostro aldehydový, ale prakticky okamžite prejde do jemnej pižmovej vône, s veľmi jemnou kvetinovou podmaľbou. Cítim najmä mmózu, ruža a konvalinka hrajú len druhé (ak nie tretie) husle.Dosť mi pripomína Dovanu od Silvaine Delacourte. Ovšem musím skonštatovať, že na ostatných dievčatách pracovala podstatne lepšie, viac sa ukázali kvety a celkovo bola na nich vôňa prepracovanejšia, mnohovrstevnatejšia. S touto mi to proste nevyšlo.

Avatar
14. listopad 2017 zdensy píše:

Déjà vu. Květinková hustá luxusní vůně. Nemůžu si pomoct, takhle musela vonět v raném dětství nějaká příbuzná duše. Fialky, lístečky, pižmo. Relaxační ááách a jarní wow!

Avatar
14. listopad 2017 jerry píše:

Sametové zelené fialkové lístky, postupně přecházející do jemného fialkového mýdélka a fialkového pudru. Jemná, něžná a romantická vůně.

Avatar
05. říjen 2017 blackviolet píše:

Pudrová a květinová vůně pro něžnou ženu. Růže s fialkou jako vůně její červené rtěnky a u ní pudřenka ve zlatém obalu, mimóza doplní sladký medový tón a pižmo evokuje bílý kapesníček v kabelce, který ležel u kytičky konvalinek. Když prochází hotelovou halou, zanechává za sebou obláček fialkového pudru.
A ještě příhoda o tom, jak se k parfému Grace Kelly dostala. V padesátých letech bydlela v blízkosti hotelu Plaza v New Yorku a jednou se tam na odpoledním čaji potkala s manželkou Alberta Kriglera, pro kterou tato vůně byla původně vytvořena. Grace se parfém natolik zalíbil, že si ho okamžitě koupila. Dnes se jím voní mimo jiné také holandská královna Maxima.

Avatar
27. červen 2017 wendulka píše:

Tuhle květinově pudrovou vůni prý měla v oblibě samotná Grace Kelly v době, kdy natáčela s Bingem Crosbym film Děvče z venkova, za nějž pak získala i Oscara a musím říct, že k tak výjimečné ženě jako ona mi sedí naprosto dokonale. Úvodní kombinace aldehydových růží a fialkového pudru evokuje dojem luxusních líčidel, avšak tyto díky kytičce konvalinek, která je vám vzápětí nabídnuta, nepůsobí vůbec přeslazeně ani olejovitě jako např. Lipstick Rose, ale spíš starodávně, ovšem v tom nejlepším smyslu slova. Po rozvonění pak už jen její nabíranou květinovou sukni načechrá mimóza s vůní sena a najemno nasekaných bílých mandlí s hebkým bílým pižmem. Anebo úplně jednoduše: Chateau Krigler je maminka Farnesiany, která jí o mnoho let později povila vnoučata Iris Poudre a Stilettos on Lex.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Guerlain
od: Dalia, 22.únor 2018
Amouage
od: Renusatko, 22.únor 2018
Al Rehab
od: ModestMourek, 22.únor 2018
Majda Bekkali
od: wendulka, 22.únor 2018
Frederic Malle
od: wendulka, 22.únor 2018
Nina Ricci
od: Dalia, 22.únor 2018
Jardins d’Ecrivains
od: janejane, 21.únor 2018
Jardins d’Ecrivains
od: janejane, 21.únor 2018
Dior
od: Dalia, 21.únor 2018
Frederic Malle
od: daniela, 21.únor 2018
Nejnovější novinky
vypíchnuto komerční sdělení
zdolf

Aktualizované informace ke slíbenému a nyní započínajícímu redesignu webu.

12. říjen 17

orientální kolekce se rozrůstá o Promise

8. březen 17

příběh lásky pokračuje