databáze 134870 vůní od 9131 značek a 1721 parfumérů

Casta Diva - Fragranza Suprema Nobile 1942

Casta Diva - Fragranza Suprema
značka: Nobile 1942
parfumér: Duchêne, Marie
rok: 2009
určení: pro ženy
složení: plumérie, zelené tóny, ovoce, vonokvětka, větvičník, pravá ambra, bílé pižmo, vanilka
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (13.4.2021 )

Lehké ovoce, lehké květiny s trochou svěží zeleně a chladný vánek. Postupně se ovocné tóny prosadily, zesládly a nabyly podobu vychlazeného meruňkového smetanového koktejlu s výrazným dřevitě ambrovým tónem.

Avatar
daniela (18.8.2020 )

Květiny a ovoce hned v začátku vytvářejí hladký chladivý efekt - opravdu zmrzlinová vůně. Nejen meruňková a vanilková, cítím i banánovou a k tomu oplatkový kornoutek, takový ten chladivě chutný pocit (jako v Ange ou Démon, jinak si vůně ale podobné nejsou). Vanilkové meruňky by byly úplně hladké, kdyby je malinko nezdrsnil kokosově-lékořicový tón (který mi pro změnu připomněl Cicatrices, na rozdíl od ní to ale není rušivé). Výsledná vůně je jako zahuštěná smetana, nepřeslazená, v dřevěné misce vonící ambrou a prázdninami (to asi ten zmrzlinový pocit :) která se postupně mění v hustou pěnu s karamelem a vanilkou.

Avatar
Dalia (13.7.2020 )

Zelenkavě ovocně květinová …
Další kráska od Nobile 1942, která se mi jeví lehce distingovaná, ale přesto temperamentní. Sladkou květinovou omamnost tady tlumí travnatá zeleň, cítím jemný náznak chyprovosti a také zlatavé tóny ambry s vanilkou a trochou ovoce. Vůně není lineární, krásně pracuje s teplem těla, proměňuje se a mění svůj výraz. Výsledkem je decentní a elegantní vůně s jakousi skrývanou smyslností. Nádherná je!

Avatar
teena-s (05.7.2020 )

Báječne vanilkově sladká meruňková hustá vůně,v teple mi přijde trochu lepkavá ale v povívajícím podvečerním větříku je bájecně italsky zmrzlinová