databáze 119480 vůní od 8488 značek a 1599 parfumérů

Cape Heartache Imaginary Authors

Cape Heartache
značka: Imaginary Authors
parfumér: Meyer, Josh
rok: 2013
určení: unisex
složení: jedle, borovice, bolehlav plamatý, vanilka, jahoda, dřevité tóny
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
blackviolet (04.8.2020 )

Procházka v letním lese, převážně jehličnatém. K modrému nebi se tyčí vysoké smrky, na borovicích zasychá pryskyřice, tmavě zelenými větvičkami nám kynou jedličky. A na pasece, mezi vyschlými pařezy, vykukuje pár malých červených lesních jahůdek z bujného jahodí. Voní trochu po vanilkovém pudru.

Avatar
wendulka (24.10.2019 )

Pokud vás někdy zajímalo, jakou vůní byla inspirovaná Winter od Dasein, pak je to právě Cape Heartache .avede vás rovněž do zamlženého lesa mezi smrky, borovice, jedle, šípkové a bezové keře jen s tím rozdílem, že tuhle procházku podniknete na podzim. Jinak řečeno, sice v ní chybí kardamom, který ve Winter vytvářel dojem křupajícího sněhu, a mohérová levandule, její ovocný tón zde ovšem plnohodnotně nahrazuje autentické lesní jahůdky a i zde vás zahřeje v oheň v podobě pálícího se jehličí a nasládlé borovicové pryskyřice. Kromě většího množství lesních jahod pak Cape Heartache obsahuje navíc v základu i sladkou vanilku.
(14-07-2017)

Avatar
Renusatko (10.7.2017 )

Vcházím do jehličnatého lesa. Je teplý den, ale já jsem až ve středu lesa, kde už je vlhko, stín, plíseň a čerstvě pokácené stromy. Všude je ještě cítit pryskyřice. Jdu až na malou mýtinu, kde probleskují paprsky slunce a pokácené dřevo je už dostatečně daleko. Na mýtině jsem našla dvě malé jahody, jen tak na chuť. Je tu i závan vanilky, asi z oblečení ze včerejšího dne. Je to zvláštní parfém.