databáze 130060 vůní od 8886 značek a 1678 parfumérů

Burvuvu January Scent Project

Burvuvu
značka: January Scent Project
parfumér: Biebel, John
rok: 2018
určení: unisex
složení: texaský cedr, bílý cedr, marocká růže, pačuli, červený cedr, pižmo, zázvor, ambra, houby, hena, bazalka, med, kastoreum
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
ModestMourek (16.11.2019 )

Povedená vůně. Terpentýnové jehličí položené na polštáři z vonných dřev, nahořklých bylin a sladké kořeněné růže přechází na kadidlovou pryskyřici, nesoucí mýdlové podtóny, která se prohřívá kastoreem. Výdrž přesahuje 4 hodiny.

Avatar
prďola (12.11.2019 )

Burvuvu bývá označována jako Biebelův mistrovský kousek, takže jsem ji začala zkoušet s velkou zvědavostí a očekáváním. Přiznám se, že první kolo se mi vůbec nechtělo vůni rozebírat a vnímat po složkách více nebo méně rozpoznatelných, jen jsem si ji užívala.

Burvuvu vnímám jako ideální vůni pro raně podzimní dny, dny s lehce navlhlým chladem zrána, ale s příslibem krásně prosluněné procházky podzimním listnatým lesem. Ráda se nechám zlákat a s prvním nadechnutím cítím čerstvou vůni dřeva a bylin. Ve vzduchu je cítit, že pod loňským listím určitě najdu pár hub, melancholické podzimní paprsky dopadají na divoce rostoucí keř růží, které ještě nestihly odkvést... Cedrové dřevo a hebká vůně růží dominují, v drydownu vůně lehce medově sládne. Skoro závistivě musím konstatovat, že mužské kůži tato vůně sluší mnohem víc - dřevo a růže dostává navíc ten správný sexy náboj.

V celkovém vyznění působí harmonicky, skoro konejšivě. Výdrž se pohybuje kolem 4h.