databáze 110703 vůní od 8241 značek a 1539 parfumérů

Blv Notte Bvlgari / Bulgari

Blv Notte
značka: Bvlgari / Bulgari
parfumér: Morillas, Alberto
rok: 2004
určení: pro ženy
hlava: bergamot, mandarinka, galgán
srdce: akácie, kosatec, tonka, vodka
základ: tmavá čokoláda, ambra, zázvor

výroba ukončena

Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
daniela (11.3.2019 )

Pralinky z hořké čokolády s alkoholovou náplní (vodkou) a vedle stojící kosatce ve váze - takové ty fialové se žlutobílými pestíky. Vůně vodky drží celkem dlouho, postupně ale vůně přece jen zjemní a zesládne. Možná se mi to jen zdálo, ale když jsem měla před lety vzoreček a navoněla se do práce, zrovna si mě zavolal ředitel a koukal dost divně - jestli on si nemyslel, že jsem si dala hlt vodky už v deset dopoledne? :)

Avatar
alibi (13.9.2017 )

Velmi zvláštní podoba suché vůně kosatce s vodkou a hořkou čokoládou, která časem zkrémovatí.

Avatar
Ify (06.7.2016 )

Tato vůně mě dlouho přitahovala poměrně strohým výčtem surovin, avšak pro mě velmi zajímavým (kosatec, vodka, čokoláda …!). Očekávala jsem všechny tři svoje oblíbené ingredience, postupně přicházející jednu za druhou… ááách ….. (ano, vodka také, i když si stále myslím, že alkoholik nejsem, … i když … vždy se jedná o dojem čistě subjektivní …). A výsledek? Moje očekávání bylo velmi naivní. Bohužel, na mé kůži to byla okamžitě jen a pouze vodka (a i to trvalo pouze okamžik, snad sekundu, nebo dvě), a pak už nic, vůbec NIC….. snad jen z dálky závan klasické pánské kolínské (a i to mám pocit, že jsem si vsugerovala).
Vše je samozřejmě, pouze můj osobní pocit a zážitek (i když, několikrát opakovaný) a můj nos, moje kůže. Upřímně závidím těm, kdo z této vůně cítí víc ……