databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

Blue in Green Annette Neuffer

Blue in Green
značka: Annette Neuffer
parfumér: Neuffer, Annette
rok: 2021
určení: pro muže
hlava: bergamot petitgrain, bergamotová kôra, horký pomaranč, mandarinka, limeta, rozmarín, muškátová šalvia, sečuánske korenie
srdce: florentský kosatec, biely lotos, pomarančový kvet, otto z bulharskej ruže, osmantus
základ: haitský vetiver, vetiver, vetiver EO, guajakové drevo, myzorský santal, tonka, ambrette
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
slniecko (21.7.2022 )

Zeleň musí byť, to je priam Annettin podpis, tu s pomerne výranými citrusmi. Veľmi pekná zelená citrusovka, s hutnými žltozelenými citrusmi a hutnou tmavou zeleňou. Pre mňa trochu prekvapujúce, že na mne slabo drží, to sa mi pri tejto značke nestáva.

Avatar
wendulka (02.7.2022 )

Je citrusově svěží kolínskou s typickými tóny fougere v čele s rozmarýnem, dalšími bylinkami a pepřem. Na citrusy navazuje nesladký pomerančový květ s ovocnou vonokvětkou, poprášený kosatcovým pudrem. Zmíněné květiny lehce uhlazují suše dřevitý, vetiverem zakouřený základ, prohřátý mošusovým semínkem.

Avatar
Renusatko (28.6.2022 )

Začíná jako svěží, ale velice propracovaná pánská kolínská. Citrusy, štiplavé koření, vetiver. Bohužel u ní nemůžu říct, že se někam posunuje. Složky mizí a zůstává jen vetiver. Neurazí, nenadchne a cena vysoká.

Avatar
ModestMourek (12.3.2022 )

Slušný přírodní vetiver, který neurazí, ani nenadchne. Po úvodní svěžích a šťavnatých citrusech podbarvených jehličnatou rozmarýnou následuje hliněný a zemitý vetiver zaoblený květinami, který se mění na suše dřevitý. Projekce je slabší, výdrž přesahuje 4 hodiny. Vetiver od Hirama Greena poskytuje srovnatelnou kvalitu za dvoutřetinovou cenu.