databáze 115534 vůní od 8362 značek a 1572 parfumérů

Black Forest Solstice Scents

Black Forest
značka: Solstice Scents
parfumér: St. John, Angela
rok: 0
určení: unisex
složení: oud, šáchor, tabák, tmavá čokoláda, mléčná čokoláda, kakaový bob, maraska (koktejlová třešeň), třešeň, seno, santalové dřevo, šlehačka, růžový pepř
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
Martula (05.10.2019 )

Čokoláda, čokoláda, čokoláda. Tabulková i kakaový prášek. Čokoládová pralinka s višňovou náplní. Ostatní uvedené složky se k mému nosu vůbec nedostaly.

Avatar
prďola (07.9.2019 )

O indie studiu Solstice Scents vím už nějakou dobu a od objednání vzorků mě poměrně dlouho odrazoval určitý nesoulad jejich vizuální prezentace - proč na těch fotkách musí tak často být skrumáž všeho, co ta vůně obsahuje? Ostatně jak asi může vonět směs toho, co obsahuje třeba Black Forest?! Zvědavost zvítězila, Black Forest byl první vzorek, který jsem zkoušela... a teď se můžu přiznat, že je to i první flakon 2S, který jsem objednala.

Black Forest je lahodná, luxusní gurmánka, ve které naprosto výjimečným způsobem spolupůsobí gurmánské tóny s tóny vzácných dřev a kadidla.
Na začátku vás přivítá ta nejtmavší hořká čokoláda a šťavnaté černé třešně. Ty se po chvíli ztrácí v roztopené čokoládě, lehce poprášené kakaem... ale vůbec ne, nikam se neztrácí - jejich vůně je rozpoznatelná v lahodném dýmkovém tabáku se stopami nasládlého sena a vzácných dřev. V této fázi vydrží vůně neskutečně dlouho, aby ve stejně krásném dojezdu nabídla kombinaci smetanou uhlazeného oudu.

Jako nosič esenciálních olejů je použitý rýžový olej. Přes všechny "potravinové ingredience" je vůně dostatečně temná a neulepená, aby mohla fungovat jako unisex; Výdrž je skvělá (přes 7h)